Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a krém milyen bőrtípusra...

Ez a krém milyen bőrtípusra lenne jó? Illetve mi a véleményetek a krémről?

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm 😊



2020. nov. 16. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a Rituals termékeit.

Ez egy nagyon könnyű hidratáló, leginkább fiatal, problémamentes bőrre. Talán télre kevés.

2020. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Ez egy fos.

Van benne alkohol, parfüm és illóanyag is.

Ennyi pénzért sokkal jobb krémek vannak.

2020. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

nem tudom miről beszélsz 2-es, se alkohol, se parfüm nincs benne

(Behenyl Alcohol és Cetearyl Alcohol igen, de ezek nem a bőrre káros, szárító alkoholok, hanem emolliensek)

a krém maga így összetevők alapján nem tűnik rossznak, de azért a 10.000 Ft feletti árát nem biztos, hogy megéri


ez egy könnyed hidratáló nem túl száraz bőrre

2020. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Erről

Ingredients overview

Aqua/​Water, Glycerin, Isoamyl Laurate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Cocoglycerides, Hydrogenated Coco-Glycerides, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Jojoba Esters, Arachidyl Alcohol, Palmitoyl Glycine, Nelumbo Nucifera Leaf Cell Extract, Tephrosia Purpurea Seed Extract, Crocus Sativus Flower Extract, Acacia Decurrens Flower Cera (Wax), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Cera (Wax), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Propanediol, Behenyl Alcohol, Polyglycerin-3, Saccharide Isomerate, Cetearyl Glucoside, Arachidyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate, Tocopherol, Sclerotium Gum, Xanthan Gum, Phytic Acid, Citric Acid, Lactic Acid, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Parfum/​Fragrance


[link]

2020. nov. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
az oké, de a kérdező nem ezt a krémet kérdezte, hanem egy ezüst kupakosat (az összetevőlista pedig a linkelt oldalon fel van tüntetve, és ennél jobb)
2020. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Oké, akkor rosszat néztem. Ez a linkelt honlapról van, automata fordítással, csak a végét küldöm.


Dehidroecetsav,Kálium-szorbát, nátrium-benzoát, benzil-alkohol, Linalool, benzil-szalicilát, geraniol, benzil-benzoát, citronellol, farnesol, parfüm / illatanyag.

2020. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

basszus, most látom, hogy az összetevőlistánál volt egy több gomb, csak nem tudok hollandul(?), így nem tűnt fel elsőre

oké, tényleg van benne parfüm, ami nálam mondjuk kizáró ok az egyéb illatanyagokkal együtt, de tudom, hogy ez nem mindenkit zavar ennyire

továbbra is tartom, hogy nem olyan rossz krém, de ennyit szerintem nem ér, ennél találhatsz sokkal jobbat is ilyen árkategóriában

2020. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Szeretem a termékeiket, viszont testápolón és kézbalzsamon kívül még nem használtam mást a Rituals-től. Gondoltam rákérdeztek itt, már azért is, mert én nem találtam, hogy milyen bőrtípusra ajánlott.
2020. nov. 16. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:
INCI alapján én nem venném meg, nincs benne túl sok különösen hasznos összetevő, cserébe van egy halom illatanyag. (Nálam ez kizáró tényező). Ráadásul nagyon drága, ennyit egyáltalán nem érne még illatok nélkül sem.
2020. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nagyon szeretem a Rituals termékeket, de csakis testre. Arcra sokkal jobbak vannak es még olcsóbban is hozzá lehet jutni. De ha téged nem zavar az illatanyag és lehet,hogy kicsit testesebb formula.

Aqua/Water, Glycerin, Rosa Damascena Flower Water, Isoamyl Laurate, Undecane, Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cocoglycerides, Hydrogenated Coco-Glycerides, Tridecane, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Raphanus Sativus (Radish) Seed Extract, Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Extract, Nelumbo Nucifera Leaf Cell Extract, Chlorella Vulgaris Extract, Sodium Hyaluronate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Maris Aqua (Sea Water), Hydrolyzed Algin, Saccharide Isomerate, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate, Pentylene Glycol, Tocopherol, Sclerotium Gum, Xanthan Gum, Phytic Acid, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Farnesol, Parfum/Fragrance.

2021. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!