Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség ez Veszelyes lenne...

Segítség ez Veszelyes lenne csajok/fodrászok?:)

Figyelt kérdés
Szóval kB 8 hónapja lett szőkítve a hajam 2x(volt a szőkítés között 1 hónap pihenő) majd használtam színezőt h hamvas szőke szint elérjem. Mostanra már jól kikopott a szőke szín eléggé sárga hiába használok már lila sampont . Sötét barna a hajam (4) van kb 10cm lenovesem a 8 hónap alatt hagytam pihenni a hajam max vasaltam.. viszont a legutolsó színezés után töredezni kezdett a hajam több helyen letört jobban hullik...És nemtudom mennyire lenne biztonságos színezni úgy döntöttem lefestem a szőke reszt világos barnara linkelem. [link] egyedül szeretném megcsinálni ehhez a világos barna színhez milyen színezőt vegyek és hány százalékos hidrogént használják?konkrétan tudtok színező márkákat ajánlani? Köszönöm előre:)

2020. nov. 18. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt magadnak nem tudod megcsinálni szépre, akármennyire is ügyes vagy. :( de ha nagyon ragaszkodsz hozzá, fodrászkellékesben kérj segítséget.
2020. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
HT nemtudom mi legyen de Tán nem nehéz lefesteni a szőke hajat világos barnara😔
2020. nov. 18. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De, szőke hajban alig van pigment, vissza kell pótolni, különben foltos lesz. Illetve amit linkeltél, az ombre, szép átmenetet meg nem hinném, hogy minden előképzettség nélkül tudsz festeni. :/
2020. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
*szőkített, bocsánat.
2020. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Még akkor sem lenne normális, ha elvileg ugyanolyan szinü festéket használsz, mint az eredeti hajszined, mert a szökített részen másként müködik, másrészt meg átmenetest még akkor is nehéz (gyakorlatilag lehetetlen) házilag, ha elötte a haj egyszinü végig.


A helyedben most feltétlen egy jó fodrásszal csináltatnám, inkább fizetek valamennyit érte, mint hogy hónapokig ronda hajjal kelljen élnem. (Mert ha egyzser elrontod, akkor a fodrász sem biztos, hogy utána helyre tudja hozni, ha meg igen, akkor a hajad megy nagyon tönkre.)

2020. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinyírod a hajad.. Vagyis már kinyírtad.
2020. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj fodrászhoz, ha jót akarsz a hajadnak.
2020. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!