Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Hello body nem idegesít...

A Hello body nem idegesít titeket?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról, hogy a Hello body reklámja már mindenhol szembejön? Gondolok itt arra, hogy mar az 1000 követővel rendelkező ,,Influencerek,, is ezt reklámozzák. Titeket nem idegesít?
2020. nov. 19. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Én azt sem tudom mi az, így nem.
2020. nov. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
NEM, engem nem idegesít, nem ismerem, reklámokat sosem nézek vagy hallgatok.
2020. nov. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég idegesítő igen, bár nem követek túl sok influencert, mégis akaratom ellenére is belefutok a sok Hello Body reklámba. Engem az nyugtat meg, hogy szerencsére a hozzáértő emberek is véleményt nyilvánítanak a termékekről, ők már természetesen nem mondanak olyan pozitívakat, mint a sok influencer, akihez csak úgy hozzávágnak ingyen egy csomó terméket... De mindig van valami, egy időben mindenki azt a fogfehérítőt reklámozta, utána meg a Foreo termékeket...
2020. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem zavar, mindenhol reklámok vannak, mármegtanultam kizárni őket.
2020. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!