Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri hőalapú tartós szőrtele...

Megéri hőalapú tartós szőrtelenítő gépet venni?

Figyelt kérdés

Eddig epilátort használtam, de bedöglött, és sajnos elég hamar vissza is nől a lábamon, meg a hónaljamon a szőr, ráadásul elég sok bőr alá.

Melyik a jobb, a hőalapú, vagy az Ipl gépek?

Egyáltalán tényleg hatásosak?



2020. nov. 22. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, megéri. Havonta villantok, a lábaim gyakorlatilag szőrtelenek, egyedül az intim részt borotválom, de alig pár szál van rajta.


Sajnos a jó gépek drágák, ~100 ezer.

2020. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor neked Ipl géped van, ugye? Sajnos tényleg nagyon drágák, de talán megéri spórolni rá.

Legfőképpen a lábamra és hónaljra használnám.

2020. dec. 6. 09:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, egy philips lumea, több féle cserélhető ablakkal - amit utólag már feleslegesnek tartok, arcon nem használom. Szerintem az alapváltozat is jó. Meg nyilván más gyártóé is, csak én azokat nem ismerem.


[link]

2020. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. dec. 8. 18:48
 5/10 A kérdező kommentje:
Még annyit megkérdezhetek, hogy hónaljra mennyire hatékony?
2020. dec. 9. 11:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem a testrész számít, hanem a szőr színe. Sötéttel működik, világos szőrrel nem.
2020. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Á, értem, akkor azzal nem lehet gond :)

Köszönöm szépen!

2020. dec. 10. 09:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem SilkyLife készülékem van és 29e Ft volt. Sokkal olcsóbb mint a Philips és ugyanazt hozza. Igaz, meg csak 1 hónapja használnom, de vannak látható eredmények. :)
2021. jan. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30 ezresek fele olyan erősek, illetve fele/harmada az ablak méret mint a drágábbaknak. És ezt nem én mondom, hanem az adatlapjuk. Hasonlítsd össze őket, neten minden fent van.
2021. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megnéztem ezt a Philipset és nem sokkal nagyobb mint a 30ezres társai. Sőt, szerintem elenyésző, ha az arat nézzük. És igazabol a hő leadása is annyi, mint egy 8fokozatu 30ezres gépnek. Ezeket nem kell egy idő után sűrűn használni, szerintem megéri az olcsóbbik fajta.
2021. jan. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!