Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek megereszkedett a melle...

Akinek megereszkedett a melle szoptatás miatt hogyan próbál javítani a helyzeten?

Figyelt kérdés
1 évig szoptattam és nagyon megereszkedett a mellem. Nem is a látvány zavar hanem az, hogy beizzad alatta meg összetapad folyton ott a bőrömmel vagy hogy mondjam. Egész nap kényelmetlenül érzem magam ez miatt. Vagy legyek egész nap melltartóban? Esetleg sportmelltartó szerű ami nem kényelmetlen? Műtétre nincs pénzem.

#Mell, megereszkedett mell, szoptatás,
2020. nov. 24. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Sehogy, ez van
2020. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Normális, minőségi melltartó kell, komolyan. Pl a slogginak vannak jók, úgy nem lóg, nem tapad össze a bőr, nem izzad meg alatta.


Sajnos visszacsinalni nem lehet ezt, nincs rá csodakence.


Én egyébként havonta félre teszek valamennyit, gyűjtök hátha összejon egy műtét. Nem akarok implantátumot, csak a megereszkedett bort felvarratni. Az olcsóbb, sokkal.

2020. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs rá krém, se torna. Sebész, vagy melltartó,
2020. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem gyerek nélkül is lóg, gyerekkorom óta, és gondolkodtam a felvarráson, de igazából nem tudom. Műtét után azt mondják, hordj melltartót mindig, hogy elkerüld a további ereszkedést. Ez nem közvetlen műtét után, hanem hátralevő életedben. Így nekem nem nagyon van értelme. Hisz melltartó nélkül amúgy is csak fürdés, szex, és alvás közben vagyok. Fürdésnél nyilván nem kell, alvásnál sem... akkor csak a szex miatt varrassam fel? Inkább maradok szingli.
2020. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!