Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam drasztikusan hullik...

A hajam drasztikusan hullik mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom számtalan hasonló kérdés van. Nagyon sokat néztem de nem jutottam előrébb. Talán Szeptember-Október környékén kezdett el hullani a hajam. Új suli, nehezebb suli, sok stressz. Nem tudom hogy emiatt lehet-e, de tavaly még nem hullot szinte semmit. Pedig ott még jóval többett stresszeltem mint idén. Anyumnak szóltam ő azt mondta, hogy ez normális, mert ősz van. De végig símítom a hajamon a kezem és kihúzok vagy 10-20 szálat. Ez normáli? Anyum megakarja nézni a vérképem, de ebben a szar vírusos időszakban nem enged nagyon orvoshoz ami érthető meg úgy sehova. Használok ricinus olajas hajápolót. Alverde sampon/hajbalzsamot használok. Használtam még egy Kallos nevezetű hajápolót (fodrász ajánlotta) most abba hagytam mert lehet attól hullik. Mit lehetne tenni, nagyon sok hajam volt, nagyon dús. Most meg szerintem kevesebb. Valami ötlet esetleg vitamin? Bármit elfogadik ami megállítja a hajam hullását.

2020. nov. 27. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az almaecetes öblítést.

Hajmosás után kell. Kis vízbe belekeversz egy kupaknyit az almaecetből. Heti 2 x is használhatod. Bio boltokban lehet kapni én a Pödör almaecetet használom.


Akármennyire van koronavírus, maszkot így is úgy is viselned kell. Egy vérkép tényleg nem ártana.


Szedj vas tablettát, d és c vitamint. Lehet vitaminhiány is.

Sampon váltás volt? Ha igen nézd meg az összetevőket. Lehet az új sampon nem igazán vált be neked.

2020. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia, nem váltottam sampont. Rendelünk hajvitamint, megnmajd megyünk vizsgáltatni magam. Köszi a tippeket mimdenképpen kipróbálim. Ment a zöld pipa;))
2020. nov. 29. 12:05
 3/3 anonim válasza:

Szia!

H-vitamint (B7-vitamin, más néven biotin) ajánlott nekem a gyógyszerész az extrém hajhullásomra.

18L

2020. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!