Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel, hogyan szőrtelenítsek...

Mivel, hogyan szőrtelenítsek a leghatékonyabban?

Figyelt kérdés

Meg szeretnék szabadulni a borotválkozástól, gyantázáson gondolkoztam de az elég fájdalmas intim részeken borotválkozás után egy-kettő nap után már borostásodom és ettől kicsit hatékonyabb megoldást szeretnék néztem epiláló lézeres gépeket de nem tudom azok menyire hatékonyak, megbízhatóak milyen sűrűn kell használni érdemes e olyat venni

Köszönöm!


2020. nov. 27. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a gyantázás fáj akkor az epilalas is garantáltan fájni fog, esetleg ha van lehetőséged barátnőet próbáld ki pl mielőtt vennél egyet


Esetleg krém?


Ipl is jó, nekem legalábbis ez vált be leginkább, de fene tudja, amúgy drága és egyelőre nem látok sok változást, nem rég kezdtem használni..

2020. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az epilálás sokkal jobban fájt mint a gyanta. Ameddig gyantára jártam én imádtam, alapból elvonta a figyelmem a kozmetikus így nem is fájt, illetve sokáig tartott a végeredmény.
2020. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyanta kevésbé fájdalmas,mint az epillator és a legtartósabb
2020. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!