Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lejárati dátum után bontott...

Lejárati dátum után bontott krém jó lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy krémet (szemre való), viszont a mai napig volt csak felhasználható. Ma reggel bontottam fel, egyelőre semmi rosszat nem érzek.

Jó lehet vagy inkább ne használjam?



2020. dec. 1. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Használd csak, nem úgy van, hogy pont akkor időre savanyodik be.
2020. dec. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Én biztos nem használnám. Nem véletlen van ezeknek is lejárati dátumuk.
2020. dec. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális az állaga és illata, akkor használnám. Főleg, hogy eddig ki se volt bontva. Ha fura az állaga, nem egynemű, valami kicsapódott rajta, akkor már biztosan nem jó.
2020. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom. Nálam volt már, hogy nem figyeltem a lejárati dátumot, és a lejárt szemkörnyéki kenőcsöt használtam. De az se volt régóta lejárva. Úgy elkezdte csípni a szememet, a bőrömet, hogy az csak na.


Persze megéri megpróbálni, csak óvatosan. Viszont ha jó az állaga, nincs különösebb szaga, akkor persze, nyugodtan. A lejárati dátum úgy se azt jelenti, hogy a lejárati dátum előtti nap még jó a kenőcs, utána meg hirtelen megromlik. A lejárati dátumtól független szerintem bármikor lehet jó vagy rossz egy kenőcs.

2020. dec. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!