Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 34 eves anyuka vagyok. Eddig...

34 eves anyuka vagyok. Eddig elhanyagoltam magam, de most ennek vége.Eletmodvaltasba kezdtem es megfogadtam adok magamra. Tudnatok nekem ajanlani szemranckremet vagy ranctalanitot?Egyaltalan nem ertek a kremekhez.

Figyelt kérdés
Hihetetlen a szemem alatt, rancos, taskas, sotet... Sajnos draga kozmetikumokra nincs penzem, ezert kerlek titeket ne a legdragabbat irjatok. Halas koszonet!
2020. dec. 2. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ár-érték arányban nagyon jó a Nivea Q10 krémje.

Én használtam a kimondottan szemkörnyékre valót és a sima krémet is, mindkettő jó.

Csodát ne várj, a krémek

a ráncokat nem tudják kisimítani, de szebb lesz tőle a szemkörnyéked.

+próbálj több vizet inni, több gyümölcsöt, zöldséget, magvakat enni (a több pihenést nem javaslom, mert kivitelezhetetlen😁)

Üdv egy másik elétmódváltáson átesett anyuka! :)

2020. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom❤
2020. dec. 2. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Ajánlom még a Balea-s fátyolmaszkokat. Van szemre való változat is. Olyat válassz amiben nincs alkohol.
2020. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

+1 #-nek


Nekem a Helia-D kremek valtak be, a tokaji aszus verzio. Ezek kb 2000 ftba kerulnek, ejszakai es nappali is, a szemkrem talan egy ezressel tobb (utobbiban nincs tapasztalatom, egyelore nincs ra szuksegem).

Viszont javaslom a kollagen szedeset is, akar por, akar tabletta formajaban. A belsoleg alkalmazott tobbet er, mintha felkenned. 🙂

Es persze vitaminokat is.

2020. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen drogériás szemkrémet nem igazán éri meg venni, ha megnézed az összetételt, sokszor szinte teljesen egyezik egy sima hidratálóéval, csak drágább és jobb esetben nincs benne illatanyag (sajnos ez a ritkább).

Amivel látványosabb változást és hosszú távú hatást tudnál elérni, az egy jó bőrápolási rutin. Ennek az alapja az, hogy reggel és este is egy kíméletes géles vagy krémes lemosót használsz langyos vízzel (ha sminkelsz este érdemes duplán tisztítani, tehát első körben micellás víz vagy olajos lemosó, utána az amit reggel is használsz), majd hidratálót és nappal fényvédőt (minden nap, minimum 30 faktorosat). Már az utóbbival is rengeteget tudsz tenni azért, hogy hosszú távon megelőzd a durvább ráncosodást.

Ha egy ilyen alap rutinod már van, jöhetnek a konkrét hatóanyagok. A sötét karikákra (már ha nem genetikailag olyan) pl. koffein, C- vitamin vagy niacinamide. A finomabb ráncok "feltöltésére" a hialuronsav lenne a legjobb (nedves bőrre kenve), persze szérum formájában. Anti-aging terén segíthet még egy kíméletes AHA hámlasztó és a retinol is (ezek szemkörnyékre nem).

Szerencsére vannak kifejezetten jó áron is ilyen termékek (pl. The Ordinary, Geek&Gorgeous, drogériából a Balea med ultra sensitive termékcsalád). Ha érdekel a téma érdemes utánajárni alaposabban is, magyar nyelven hiteles forrásnak a Skinsmart cikkeit/videóit tartom. Sok sikert!

2020. dec. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Ami nem túl drága az az Yves Rocher szemránckréme, kb 3-4 ezer Ft de elég sokáig elég. Vagy tudom ajánlani a Bio Oilt, ezt a rossmannban is meg lehet venni 4 ezer körül megy az ára.
2020. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!