Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S! Mit tehetnék, hogy a...

S. O. S! Mit tehetnék, hogy a szemöldököm teljesen visszanőjön szeptemberig? (fontos)

Figyelt kérdés

Már három hete növesztem és növésben van már,viszont vannak olyan helyek,ahol nem nő újra.Az mikor kezd el nőni és mivel gyorsíthatnám a növést?Unokatesóm elcseszte és augusztus végén ki szeretném szedetni kozmetikussal.

A normális válaszokat köszi előre is.


2010. aug. 11. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Állítólag a ricinusolaj jó rá, én is használom, de nagyon nehezen akar visszanőni... bár én sokáig kiszedtem és lehet hogy attól nő ilyen nehezen.
2010. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

esetleg bánfi hajszeszel kenegesd. az megnöveszti a babahajat is, szóval egy próbát megér. árat nem tudok mondani, esetleg keress rá. nagyon jó még a revalid kapszula, ami erősíti és meggyorsítja a köröm és haj növekedését. és mivel ugyanaz az anyag ezért talán jó lesz a szemöldöködre is. bár ez már a drágább kategória. szóval ez legyen inkább a végső megoldás.

17/L

2010. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi:)

egy éve szedik,van esély,hogy teljesen visszanő és kb. mennyi idő alatt?Revalidot nem szedhetek,mert Sotretet szedek az arcomra és amellett mást nem lehet,ami a vitaminos.Légyszi még írjatok,mert nagyon fontos.

2010. aug. 11. 19:02
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintetek 20 nap elegendő a kinövéshez,ha minden nap bánfi hajszesszel és ricinus olajjal kenem?
2010. aug. 11. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
ricinussal nagyon vigyazz, szemedbe ne keruljon, mert vaksagot okozhat.sot, azt olvastam, hogy a szemhejon keresztul is felszivodik.... csak ovatosan!:)
2010. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kedves 19:33!köszönöm!:)

és a bánfi hajszesszel hja kenem mennyi idő alatt nő vissza?

2010. aug. 11. 19:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ez hülyeség, hogy megvakulsz tőle :D Ezt olvasd el:

Szem: A szem kezelésében a ricinusolajat úgy alkalmazzák, hogy a páciens szemébe öntik. Ezzel az olyan betegségeket kezelik, mint az árpa, kötőhártya-gyulladás, valamint ez a gyógykezelés a szembe jutott különféle szennyeződések eltávolítására is szolgál egyben.

Szóval ezzel az olajjal gyógyítanak is... nem akarják a páciensüket szerintem megvakítani :D Amúgy én véletlen csináltam a szemöldökömbe egy 3-4 milis üres részt :| és a ricinustól visszanőtt :) Sokkal olcsóbb, mint a bánfi. Szerintem ezt próbáld meg először. Viszon vannak olyan szálak, hogy amit egyszer kihúzól nem nő vissza :/ Tapasztalat.

2010. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves 20:47!Köszi,igazad van.
2010. aug. 11. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!