Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhosszabbítással, póthajjal...

Hajhosszabbítással, póthajjal kapcsolatban lenne néhány kérdésem, olyanoktól, akik szakemberek vagy esetleg volt már nekik póthajuk így tudnak reális véleményt és tapasztalatot mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eléggé töredezett a hajam, ezért is döntöttem úgy, hogy szeretnék póthajat feltetetni. Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi, hogy melyik hajhosszabbítási módot javasoljátok, nektek milyen volt, felrakás után, nehéz e kezelni vagy hány havonta kell visszajárni a fodrászhoz?

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat! :)



2020. dec. 3. 15:21
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia! ☺️

Ha töredezett a hajad én nem ajánlom a póthajat rá. Nekem is az volt egy évig, mert szőkítve lett a hajam, hogy barna legyek :) bolti fekete festéket használtam 4 évig.. 😅 Minden hónapban egyszer mentem ultrahangos hajkezelésre! :) Babahajam is rengeteg lett illetve a hajam is újra gyönyörű szép. Sajnos minden alkalommal vágni kellett belőle így igazából nőni nem nőtt meg. Előtte nem mertem volna hajat rakatni úgy, állandóan mosás,szárítás, hajvasalás vagy épp göndörítés! :) Hiába van fent a póthaj a sajátod ugyan úgy sérül tovább! Javaslom, hogy először hozasd rendbe a hajad és utána póthaj! ☺️ Kíméld, ne szárítsd, ne vasald semmiféle hőhatás ne érje!! Illetve minden reggel (egy idő után rutinná fog válni) hajolaj!! Vitaminokat is szedhetsz illetve fodrászod kérdezd meg nála van e ultrahangos kezelés! ☺️ Sok sikert kívánok és kitartást!

2020. dec. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szőkített a saját hajam, és így volt póthajam kb 3-4 évig. Közbe maradt a színe, nem festettem át. Nyilván a szőkítés miatt nem volt a legegészségesebb a hajam, de ragaszkodtam a színhez, ami miatt nem meglepő módon sehova sem nőtt a hajam előtte.

Mikrogyűrűs technikával volt fent a hajam. Hogy milyen időközönként kell menni újra rakatni, az teljesen egyén függő, kinek mennyire gyorsan nő le. Nekem például elég volt 4-5 havonta újra rakatni, néha még akkor sem volt igazán lenőve. Rendesen ápoltam, imádtam. Erősebb, hosszabb lett, bár ezt szerintem inkább a terhességemnek köszönhetem, nemrég pedig lekerült, azt még nem tudom, hogy végleg-e. Szerintem sok függ a szakembertől aki felteszi, pl nekem az elsőt borzasztóan tették fel, pedig a városban nagyon jó hírnek örvendő szalonban rakattam, ahol mint kiderült inkább a mennyiség a fontos és nem a minőség. Mivel akkor nem igazán tudtam még hogy mi hogy van, nem tudtam hogy ez így nem jó, konkrétan zöld volt a hajam az illesztésnél a gyanta miatt amit használtak és az ócska minőségű gyűrűk miatt...

2020. dec. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most szőke vagyok, kb masfel havonta festetem. De ha felkerulne a póthaj, attól függetlenül lehetne ugyan úgy festeni?
2020. dec. 8. 10:54
 4/6 anonim válasza:
100%
Persze, lehet ugyan úgy festeni! ☺️
2020. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Én általában csak a tövét festettem mindig ahogy nőtt le :)
2020. dec. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
67%

Nekem ragasztva volt az első, gyönyörű, derékig érő vízhullámos, imádtam, de nagyon gyorsan nő a hajam így 2-3 havonta kellett újra rakatni...amit utáltam. 2 évre rá máshol újra rakattam, szépen megcsinálták, de lehet valami más anyaggal és olyan allergiás lettem, hogy leszedettem 3 hét után. A harmadik gyűrűs megoldással megszívtam rendesen, mert szerintem nem európai hajat hozott a fodrász és 2 hónap után a saját hajammal együtt szedtem ki a tincseket, elvékonyodott és foltokban kihullott.

Arra nagyon ügyelj, hogy eredeti európai hajat vegyél, mert sírás lesz a vége, ha valami kevert szart, vagy ázsiai hajat tesznek fel, ami elszívja a nedvességet a saját hajadból..és törik hullik..

Egyszer ki lehet próbálni, hosszútávon gyenge töredezett vékony hajra én nem tennék...eleve egy nagyobb súly lesz a tincseken plusz a ragasztásnál vagy a gyűrűnél törhet még jobban.

2020. dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!