Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú lányok! Hajmosásko...

Hosszú hajú lányok! Hajmosáskor egyszer vagy kétszer samponozzátok a hajatokat?

Figyelt kérdés
És mekkora mennyiséget használtok el kb egy samponozás alatt?

2020. dec. 3. 16:12
A kérdező szavazást indított:
Egyszer samponozok
Kétszer samponozok
56 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
1x. Ha folyékony szappannal mosok hajat, akkor kb fél diónyi mennyiséget használok, de legtöbbször Lush szilárd sampont használok. És azzal is csak egyszer samponozom a hajam.
2020. dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a fejem búbján, egyszer hátul szoktam, de nem szoktam spórolni az adaggal, jut mindenhova rendesen. Általában ennyi elég, de előfordul, hogy még egyszer nekiállok a procedúrának, főleg ha bevette az ételszagot előtte a hajam.
2020. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Mindig kétszer samponozok, fodrász javaslatára, másodjára rajtahagyom egy-két percig lemosás előtt.

14 ml sampont használok megfelelő mennyiségű vízzel felhabosítva.

2020. dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Kétszer-háromszor, de csak hetente egyszer mosok hajat, így indokolt is ennyi. Nem spórolok a samponnal, elvégre valaminek el kell tüntetnie a városi koszt és a szmogszagot.
2020. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, de akkor sokat rakok rá. Nem tudom pontosan mennyit, érzésre.
2020. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
78%
Egyszer, a mennyiség nem függ a hossztól mert csak a fejbőrt mosom. A hosszára elég ami lefolyik rá.
2020. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2x.
2020. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer szoktam. Kivéve ha rakok a hajamra valami olajos pakolást. Egyébként jól beáztatom, a tövére teszek mindenhova sampont (kb egy tenyérnyi adag, van, hogy több kell) beledörzsölöm, ha kádban fürdök elsőnek leöblítem, aztán még zuhannyal pár percig öblítem.
2020. dec. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer szoktam.Ha bekenem olajjal,akkor utána tojást rakok rá,és egyszer vagy kétszer még átmosom samponnal.Hetente egyszer mosom.
2020. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, de naponta mosom.
2020. dec. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!