Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fényvédők vannak?

Milyen fényvédők vannak?

Figyelt kérdés

Leginkább az volna a kérdésem, hogy csak krém fényvédők vannak? Nincs ilyen vizesebb állagú, ami kevésbé zsíros? Most a fényvédő ugyan az mint a naptej? Újra kell kenni?

A drogériákban csak ilyen kisebb tubusú arcra való naptejet találtam. De ugyan olyan zsíros mint a naptej. Az én arcbőröm is inkább zsíros típusú, ezért szeretnék vízesebb állagút.



2020. dec. 4. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Van olyan, aminek nem az a tipikus naptej állaga van, hanem kevésbé zsíros, sima arckrém jellegű. Gyógyszertárban is lehet kapni egész jókat, de ha a rendelés sem akadály, akkor meg nagy a választék.

Krémmánián érdemes nézelődni, de ha leírod, hogy milyen árkategóriában gondolkodsz és jó-e a rendelős, akkor itt is tudunk ajánlani párat.

2020. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Szuper, könnyű állagú, nem zsíros, hidratál.

2020. dec. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szia. drogériából amit nagyon ajánlanék, az ez a fényvédő, nincs benne se alkohol, se illatanyag:

[link]


ezt a kasszánál lehet kapni a kis forgós állványon, de így a téli időszakban nem mindenhol van már.


sokak (köztük én is) nagyon szeretik, de nevetségesen olcsó, ha nem válik be se buksz sokat. tejes állagú, nem matt, de az én zsíros/kombi bőrömön is csak természetes fénye van, nem zsíros.

Van ebből a nagy kiszerelés, ugyan így néz ki (ezt lehet kapni a legtöbb dm-ben télen is), illetve van a krém változat is, ami már kicsit sűrűbb állag, szóval csak mint alternatívát mondom:

[link]

2020. dec. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Ha valaki még tud hozzáfűzni valami okosat, várom.
2020. dec. 5. 08:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Zsíros bőrre szerintem ez a legjobb:


[link]


Ne tévesszen meg a kids megnevezése, igazából azért ajánlják nekik, mert ez a legkönnyedebb állagú. Zsíros bőrömre a legjobb fényvédő amit eddig használtam!

Elsőre borsosnak tűnhet az ára, de mivel hab állagú, így iszonyatosan sokáig elég, én az enyémet fél éve használom és még mindig megvan a fele. :)

2020. dec. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A koreai fényvédők valóban szuperek állag szempontjából, viszont egyrészt az UVA védelmük a béka segge alatt van, másrészt valószínűnek tartom hogy ha bemérnék őket itt az EU-ban kiderülne hogy többségük meg se közelíti a feltüntetett 50 faktort. A koreai rendszer teljesen más, a legtöbbjük itt az EU-ban labdába se rúghatna. Az egekig magasztalt purito fényvédő is most bukott be, kemény 19 faktor a valódi védelme. (Mondjuk akik régóta mozognak koreai arcápolásban azok ezt rég sejthették meg tapasztalták is, sok sztorit olvastam már olyanoktól akiknek koreai fényvédő mellett rosszabbodott pl. pigmentfolt aminek nem kéne, ha az ember tényleg 50-es faktort keneget...) Nyilván jobb mint a semmi, ha otthon vagy egész nap akkor elleszel vele de ha sok fény ér és tényleg védeni akarod a bőröd mindenképp európai fényvédőt ajánlanék. Testesebbek de legalább tudod hogy tényleg véd. Ha hámlasztasz vagy retinolt használsz akkor meg főleg. La Roche Posay Anthelios matte gel a legkevésbé zsírosabb amit eddig használtam. Nem mondom hogy full mattra szárad de közelít. Az eucerinnek is van egy mattosító fényvédője amiről sok jót hallottam de azt még nem próbáltam.
2020. dec. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!