Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honaljgyantazas hideggyantaval?

Honaljgyantazas hideggyantaval?

Figyelt kérdés

tegnap nekialltam, igaz lejott nagyjabol a szor de piros a kornyeke, meg faj is, hat elsore sajnos nem igazan ment.

mi ennek a taktikaja?

(meg sosem hasznaltam mashol sem hideggyanta csikot, a honaljam eddig epilaltam vagy borotvaltam)

viszont ez gyorsabb mint az epilalas es szamomra kevesbe fajdalmas maga a szor kitepese, csak most utana rossz.

megkoszonom a segitsegeket!



2020. dec. 7. 08:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én hónaljamra csak melegítős kenhetős gyantát használok. Az sokkal jobb az érzékeny bőrrészekre, mint a papíros letépős.

Amúgy nincs nagy taktikája.

Amire figyelj!

Gyantázás előtt használj hintőport. Felszívja az izzadságot, illetve jobb tapadást biztosít.

Szőr növekedésével megeggyezően tedd fel, és ellenkezőleg tépd le. Érdemes többszőr feltenni több irányból, mert a hónaljunkon igencsak össze vissza irányba nőnek a szőrszálak.

Gyantázáskor mindig jól feszísd a bőrt, hogy ne tépje meg.

Gyantázás után pedig olajjal tudod a felesleges gyantát eltávolítani, illetve utána is tehetsz hintőport. Utána mellőzd közvetlen a dezodor használatát, mert irritálhatja

2020. dec. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!