Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elmentem Olaplex kezelésre de...

Elmentem Olaplex kezelésre de láttam, hogy a fodrász Lakme iplex-et tett a hajamra. Mit tegyek? Az is ugyanolyan jó? Szólhatok érte?

Figyelt kérdés
Kifejezetten olaplex kezelést kerestem mert sok jót hallottam róla. Találtam is egy fodrászt, eljöttem hozzá és beszéltük is milyen jó az olaplex és érdemes az otthoni kitet is megvennem. Viszont láttam hogy a flakon amiből a hajamra nyomja a cuccot, azon lakme iplex felirat van. Ilyenkor mi a teendőm? Szólhatok neki hogy ez így nem fair?Miért csinálja ezt valaki? Nagyon sok értékelése van a neten és ezért is jöttem hozzá, mert szinte mind 5-ös..

2020. dec. 8. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha szó szerint Olaplex kezelésként hirdeti, nem csak "kötésjavító" stb. akkor igen, szólnék, és visszakérném a pénzt mert ez így tisztességtelen és félrevezető. Főleg úgy hogy az Olaplexnek összetevői eleve szabadalmaztatva vannak tehát az a másik cucc akármi is, biztos hogy nem ugyanaz mint az Olaplex. Én nem hagynám annyiban
2020. dec. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!