Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány naponta érdemes hajat...

Hány naponta érdemes hajat mosni? Miért?

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 23:01
 1/7 anonim válasza:
37%
úgy 3-4 naponta
2020. dec. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sok tényezőtől függy a legtöbb helyen a heti 1-2 alkalom ajánlott, de nyilvánvalóan másképp kell kezelni egy afro hajat, vagy egy korpásodó fejbőrt...
2020. dec. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Én már egy ideje át szoktam a heti egy hajmosásra, azóta növöget rendesen a hajam. Mármint nem törik le annyi, fogalmazzunk inkább így. A heti 2 is belefér simán egy átlag hajnál, de ha nem muszály akkor sűrűbben nem kell.

Az enyém mondjuk nagyon vékony szálú törik mindentől.

2020. dec. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Hosszú hajam van. Szerdán és vasárnap mosok hajat.
2020. dec. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyénfüggő szerintem, mindenkinek máshogy zsírosodik. Én vígan elvagyok heti 2 hajmosással, másoknak 1 nap alatt zsírosodik és vállalhatatlan. Meg persze attól is függ mit csinál az ember, aki otthonról dolgozik annak nincs olyan problémája mint mondjuk egy vendéglátóiparban dolgozó embernek akinek a kajaszag megmarad a hajába és muszáj minden nap megmosni. Szóval annyiszor mosd amennyiszer neked szükséges, nincs erre univerzális válasz
2020. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd aki pl gyárban, egészségügyben, élelmiszer iparban dolgozik, annak van hogy naponta kell.

Mert ha mondjuk véres/kulás/fémhulladékkal tele lesz, akkor nincs mese, meg kell mosni.


De általában göndör és hosszú hajat ritkábban, egyeneset, rövidebbet gyakrabban.

2020. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták, függ a haj és a fejből típusától és állapotától, az életstílustól és egy csomó mindentől. Az én hajam gyorsan zsírosodik és azonnal lelapul, azonkívül Bp. központjában élek és dolgozom, úgyhogy elég sor por és kosz éri minden nap, ezért 2 naponta megmosom. De amikor pl elutazom olyan helyre, ahol lényegesen tisztább a levegő, akkor észrevehetően ritkábban kell foglalkozni vele.
2020. dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!