Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használhatok gyümölcssavas...

Használhatok gyümölcssavas arctisztítót hámlasztás mellett?

Figyelt kérdés

[link]


Eddig egy ilyen arclemosót használok a rutinomban 1-2 naponta. Most viszont elkezdtem hámlasztani heti egyszer a "The Ordinary 30% AHA 2% BHA"-val. Ez ugye egy elég erős hámlasztó, utána fényvédőt is muszáj használjak. Sok helyen olvastam, hogy nem szabad mellé más hámlasztó termékeket használni. A fent belinkeltet sem? Mert ugye ez gyümölcssavas, tehát AHA. Kár lenne érte mert egyébként nagyon jó arctisztító. Ha azt mondjátok, hogy inkább ne használjam akkor mit javasoltok alternatívának?



2020. dec. 8. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Igazából egy lemosóban lévő AHA szerintem nem oszt nem szoroz, de próbáld ki, ha kiszárítja azt úgyis érezni fogod. Ennél komolyabb nem fog történni egy lemosótól. Ha szárít akkor helyette tudom ajánlani a Cerave hidratáló lemosóit, vagy Balea Ultra Sensitive
2020. dec. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!