Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olaplex termekcsaladrol bovebben?

Olaplex termekcsaladrol bovebben?

Figyelt kérdés

Az Olaplex otthoni hajapolasra kifejlesztett termékei csak festett hajon használhatóak?


Nekem nem festett, soha nem is volt, eredeti színe barna, viszont elég toredezett es vekonyszalu, kineztem az olaplexet de eddig mindenhol csak festett (foleg szőke) hajrol olvastam..



2020. dec. 9. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem csak festett hajra jó, festetlen hajhoz is nagyon jó, azért a festett/dauerolt hajat említik meg, mert az szokott a legrosszabb állapotban lenni. De tényleg "csodát" tesz a hajjal!
2020. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! És melyik változatot érdemes venni? Egyáltalán mi köztük a különbség? Nem nagyon találok róla számottevő infót..
2020. dec. 9. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az olapex 3-as az, amit otthon minden gondolkodás nélkül lehet használni hajmosás után, a fodrászom ezt javasolta és nekem nagyon jót tesz.
2020. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
en a sampont es balzsamot hasznalommar egy ideje. a hajam festetlen, alapjaraton dus es egeszseges, de valahogy sosem volt olyan huudeszep. az olaplextol sokkal fenyesebb es puhabb, masok is megjegyeztek. eleg draga, tehat lehet, hogy akar egy mas olcsobb termekeket is erdemes megnezni elotte, hatha azok is bevalnak.
2020. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ki fogom próbálni a balzsamot! :)
2020. dec. 9. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!