Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrász szőkítette a hajam!...

Fodrász szőkítette a hajam! Elsőre nagyon szép lett, második szőkítésre kapott egy rózsaszín árnyalatot. Aztán befestettem otthon platina szőkével, aminek acélos világos szürkésnek kellett volna lennie, lila lett! Mit tegyek, hogy újra szőke legyen?

Figyelt kérdés

2020. dec. 13. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ctrl + Alt + Z
2020. dec. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Visszavarázsoltam 😁👍👍👌 király vagyok!
2020. dec. 13. 13:40
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Bízd fodrászra, és ne barmold össze otthon.
2020. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már kijavítottam...a fodrászok nem egyszer elbarmolták úgy, hogy csak vágatni tudtam...

Amúgy festék nélkül visszaszőkítettem. 😊

2020. dec. 13. 15:51
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Majd leég a hajad, aztán nézhetsz...

Jó fodrászt kell keresni... Ja, az nem lesz olcsó...

2020. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eddig mindig csak neves szalonokba jártam..lett már szőke helyett zöld, pisasárga, rózsaszín..De előfordult, hogy elégette a Fodrász a hajam úgy, hogy ott még nem vettem észre, mert gyorsan megszárította, kivasalta és mikor hazajöttem éreztem, hogy súlytalan, mint a vatta...Mosás után estek ki a letőrt szálak, ami meg megmaradt olyan volt mint a gumi nyúlt. Egy élettelen kazal maradt a fejemen. Csak az olló segített! Mindezt 30 ezerért. Inkább festem magamnak. De azért köszi a választ.
2020. dec. 13. 17:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem neves szalonba kell menni, hanem jó szakemberhez... Nem ugyanaz a kettő...
2020. dec. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!