Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások,miteszerek ellen?

Pattanások,miteszerek ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Arcon lévő pattanásra, miteszerre mit használtok? Mi vált be?

Boltban megvásárolható termékek is érdekelnek illetve otthon elkészíthetők is.

Előre is köszönöm a válaszokat!!



2020. dec. 13. 22:05
 1/2 rockagainstlove válasza:

Szia.

Elsősorban nincs semmilyen csodakrém ami megoldaná a dolgot, célszerű kialakítani egy neked megfelelő rutint, ettől nem kell megilyedni az alap dolgokat egy sima drogériában is beszerzed hozzá olcsón.

olajos duplatisztítás- hidratálókrém- fényvédő az alap

aztán lehet aktívokat választani mint pl niacinamide, BHA hámlasztó

Ha van valami kérdésed írj üzit nyugodtan, egy alaprutinban segíthetek :)

2021. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Nekem ami a legtobbet segített az az volt hogy reggel este kétfázisú micellás vízzel megmostam majd egy krémmel bekentem (nivea nourishing day cream) ezen kivul van akinek az aknesol segít(szemely szerint nekem nem nagyon).

Ha már nagyon csúnyák, érdemes szerintem bőrgyógyásszal vagy kozmetikussal megnézetni. Remélem tudtam segíteni.

2021. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!