Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ordinary archámlasztó...

Az ordinary archámlasztó mennyire vállt be nektek pattanások után maradt elég mély hegekre?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem el használni..

Egy héten 2x kellene de jobbnak látom hogy első hetekben csak 1x. Kicsit félek hogy esetleg rosszabb lesz tőle mert elég csunya heges volt így is az arcbőröm. Valakinek eltüntette esetleg rendesen a hegeket? Vagy halványított rajtuk láthatóan? Ha igen mennyi idő alatt?



2020. dec. 17. 06:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a mély hegeket nem tudja eltüntetni, max a felületi bőrpírt vagy sérüléseket.

Szebb lesz tőle az arcod, az tény, de azért csodát ne várj tőle!

2020. dec. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Semennyire. Nekem a hámlasztók nem használnak.:(
2020. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

2-es, az hogy nem használ, nem jelenti azt hogy másnak sem...

Ha jót használ tud javítani a bőr állapotán.

Teljesen lehet nem tudja, mert a hegek olyan bőr réteget érintettek, de sokat lehet javítani rajta!

2020. dec. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 3-as! Én a kérdésre válaszoltam, ami az volt: “mennyire vált be NEKTEK?”. Tehát saját tapasztalatot kért a kérdező. Felhívnám figyelmed az olvasott szövegértésre, mielőtt kötekedni kezdesz!;)
2020. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!