Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a kedvenc női parfümöd?

Melyik a kedvenc női parfümöd?

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 13:56
 1/4 anonim válasza:

Nekem kb minden évszakban más a kedvenc. Nem veszek soha méreg drágát,bár tudnék mit szeretni magamon. :)

most nagy kedvenc a replay tank plate. Imádom

2020. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Calvin Klein One, Hollister Wave, de az örök kedvencem az Armani Sí.
2020. dec. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Marc Jacobs Daisy Love, Naomi Campbell Bohamian Garden, Rihanna Reb’l fleur, Rouge Love,

Avon Luck, Incandessence, Perceive, Artisrique Iris Fetiche.


Ezek eddig bejöttek. Nem olyan drágák, első picit drágább.

2020. dec. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beyonce narancssarga uveges parfumet evekig hasznaltam, imadtam, jelenleg avonos far away parfumot hasznalok (baratom vette nekem es egysemzeruen tokeletes).. Meg a signorina salvatore ferragamo parfumok kozul a fekete meg a rozsaszin uvegesek..ezek nagyon dragak, ezert magamnak nem is vennek, de nagyon finom illatuk van, edesek, en nem szeretem a viragos parfumoket.
2020. dec. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!