Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke, vékony szálú dús hajra...

Szőke, vékony szálú dús hajra melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
nem hallottam negatív véleményt a Ga.ma hajvasalókról, viszont a Remingtonokról igen, de ugyanakkor sok jó dolgot is..melyiket válasszam?Valakinek van negatív véleménye a Ga.ma-król? Hajvasalás után hány napig marad egyenes a hajam?
2010. aug. 12. 22:15
 1/3 Doruss ***** válasza:

Ahhoz, hogy a hajvasalás eredménye napokig kitartson, ahhoz aztán nagyon szerencsésnek kell lenni. Hogyha állandóan egyenes hajat akarsz, naponta kell vasalnod de az nem tesz jót neki, és, bár ez mindenkinél máshogy van, egy idő után nagyon szétroncsolja a hajat.

Egyébként nekem remingtonom van, nincs vele semmi bajom, bár csak hetente max. kétszer használom.

A Ga.ma-ról még nem hallottam, bocsi, de ebben nem tudok segíteni.

2010. aug. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem szőkésbarna vékonyszálú dús, hosszú hajam van. Eredetileg hullámos és vasalom ga.ma lézeres hajvasalóval. 14 ezer ft ért vettem még januárba és bevált. nem roncsolja annyira a hajat mint a lézer nélküli régi hajvasalóm és 20 perc alatt kitudom vasalni a derekamig érő hullámos hajam. ha kimegyek a párás levegőre, nem göndörödik be olyan gyorsan.. olyankor össze szioktam hátul kötni és berakom a pulcsim alá:D és u. olyan egyenes marad. én 3 napot saccolok nekem addig teljesen egyenes.. najó elszoktam feküdni de akk is pici hullámok vannak benne de nemvészes.. 4.napon megmosom:)kinek meddig birja a haja
2010. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ja és használok avonos hajvégápolót, ami még ki is egyenesíti vasalás után a hajvégeket, és ápolja a töredezett részt. hajmosáshoz syoss hajsampont használok, meg vmilyen balzsamot, hajmossás után meg swarzkopf hajegyenesítő nemkimosós krémet:) kinek mi válik be. nekem ez tökéletes
2010. aug. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!