Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit hasznaljak Bepanthen krem...

Mit hasznaljak Bepanthen krem helyett, nektek mi valt be?

Figyelt kérdés

Hasznaltam Ceraves hidratalot, de az nagyon nem tett jot a boromnek, olyan csunya cisztas aknekat okozott, hogy azt se tudtam hol vagyok.

Azt gondolom hogy a Bepanthen azert hasznal, mert gyulladascsokkento es antibakterialis hatasu. Van hasonlo hidratalokrem? Megsem szeretnek Bepanthenezni eletem vegeig.



2020. dec. 25. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
A Bepanthen elsősorban hámosító kenőcs, nem gyulladáscsökkentő meg ilyesmi. Arcra kenni meg túl zsíros, nem fog jót tenni.
2020. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig eddig jot tett xd Lassan ket eve hasznalom, es ez az egyetlen eddig, ami mindig helyrehozta a borom
2020. dec. 25. 18:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol olvastad hogy hamosito, meg a sajat oldalukon is azt irjak hogy szaraz borre valo, arcra is, es hogy elpusztitja a bakteriumokat, gyulladascsokkento :D
2020. dec. 26. 09:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, a Bepanthen márkanév alatt sok termék fut. Szerintem nem ugyanarról beszéltek. Amúgy az első válaszolónak igaza van, az "eredeti" Bepanthen bizony hámosító kenőcs.
2021. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oh, az lehet hogy elbeszelunk egymas mellett.😅
2021. jan. 18. 20:25
 6/7 Fárasztó96 ***** válasza:
Gentamicin esetleg? Nekem az használt.
2022. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az megint csak gyogyszernek minosulo kence, en pont olyat nem szerettem volna hasznalni, hanem csak egy sima mezei hidratalot 😅 amikor kiirtam a kerdest, meg reggel-este kentem a bepanthent, most mar csak este, de ezzel megbekeltem. Johet okosszepseg meg aki akar, de nekem ez valt be, hat akkor ez lesz, nem tudok mit tenni
2022. júl. 12. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!