Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alfaparf lisse design. Mit...

Alfaparf lisse design. Mit ronthattam el?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég csináltam meg ezt a kezelést magamnak. Rengeteget olvastam róla és rengeteg videót néztem, hogy mindent jól csináljak. Mégis borzasztó lett az eredmény. Nagyon száraz lett a hajam, gubancolódik és néhol akár a gumi vagy nem is tudom. Semmi pozitív hatását nem tapasztalom.

2x 4 percig mostam a samponnal, megszárítottam, négy részre osztva kis tincsenként felvittem a keratint, 20 percig állt, megszárítottam, kivasaltam, lemostam, majd pakolást tettem fel. A 3. lépést kihagytam, mert nem roncsolódott a hajam.

Mi lehet a hiba? :( Előre is hálásan köszönöm a segítséget!



2020. dec. 25. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Sose használtam ilyet. Szerintem nem kellett volna kihagyni a 3. nem roncsolódott miatt kihagyott részt

Én vennék valamilyen hajpakakolást, hogy helyrehozzam. Most ugye karácsony miatt minden zárva, szóval tudsz tenni rá pl kókuszolajat ha van otthon, banános pakolás is jó azt hiszem. Illetve holnap szerintem ugorj be egy fodrászhoz.

2020. dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!