Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros bőrű férfinak melyek a...

Zsíros bőrű férfinak melyek a legjobb arc ápolási termékek?

Figyelt kérdés
Tudnátok javasolni egy párat?
2020. dec. 25. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legjobb arcmaszk kiszív minden zsírt a bőrödből, ha nagyon szárít víz alapú arckrémet használj mellé.

[link]

2020. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Érdemes egy gastroenterológiai vizsgálat is. Nem mindig az okozatot, néha az okot kell kezelni.
2020. dec. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ki gondolta ugy, hogy ennek a borapolas kategoria helyett inkabb a fogyokura kategoriaban a helye? 😂
2020. dec. 26. 06:55
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

lehet röhögni, de igaza van, a bőrproblemák szinte mindig taplálkozási vagy emésztőrendszeri eredetűek.

De a tüneti kezelés jobb üzlet, arra életed végéig szükséged lesz.

2020. dec. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok és hidd el nem fog belehalni a kérdező ha néha zsírosan eszik és ez kijön a bőrén. Nem muszáj egyből mindenkinek vegánnak lennie -.-
2020. dec. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem a zsíros evéstől lesz zsíros a bőr.

A vegánság meg kb. az alkoholizmus után a legkárosabb eletmód.

Az ember mindenevő, egy ideig elvan a szervezet bármilyen táplálékon, csak aztán jönnek a visszafordíthatatlan elváltozások.

A vörös hús, es a valódi zsír pl. nagyon is egészséges, csak nem kell minden nap fél kilót megenni.

2020. dec. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha hülye vagy, jogod van hozzá!

A táplálkozás bizony befolyásolja a teljes szervezetedet. És sok betegség, és rendellenesség ezen a területen jön ki.


De a stílus szerint egy 13-15 éves szintjén vagy, ezért az is lehet, ez hormonális.


Nem adsz meg elég adatot, utána nagyképűsködsz.

Tudod ezt hívják szemgerendának bébi.

2020. dec. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hülyeség én nem eszem egyáltalán vörös húst, halat is akkor ha kell.

Szóval nekem gyermek koromtól zsírosabb az arcom. Férfi vagyok.

Igaz amúgy hogy az oka valószínűleg az emésztőrendszer kevésbé jó működése lesz.

Az nekem szülésemtől gyengébb.

2020. dec. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy jó rutin kialakítása biztosan segítene. Este dupla tisztítás (pl Nivea szőlőmagolajos lemosó és Cerave SA smoothing cleanser), niacinamid szérum, hidratáló

Reggel: arcmosás Cerave-val és fényvédő.


A The Ordinary Niacinamid széruma normalizálja a faggyútermelést. A G&G B-bomb-ja is jó, ugyanaz a hatóanyag.


Arra figyelj, hogy a termékekben ne legyen alkohol, illatanyag, komedogén és irritáló összetevők. Ha elkezded szárítani mégjobban fog zsírosodni az arcod.


Más bőrhibád nincsen?

2020. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9-es, más bőrhibám nincsen, csak a zsíros bőr miatt (feltételezem, hogy ettől lehet) tágabbak a pórusaim és sok miteszerem van, amiket szoktam nyomkodni, de egyrészt nem tudom mindet teljesen kitisztítani, másrészt utána kráterek maradnak, valamivel jó lenne azokat még összehúzni.
2020. dec. 29. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!