Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna az arcom! Nem tudto...

Karcsi zoli kérdése:

Barna az arcom! Nem tudto valamilyen módszert amivel valamennyit fakulna az arcom? Vagy nem lehet sehogy? Cinikus megjegyzésekből nem kérek!

Figyelt kérdés
2020. dec. 28. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

YouTube-on vannak videók a bőr halványításról.

De őszintén szólva nem próbáltam.

2020. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak bizonyos fehérítő krémek, koreában nagyon népszerűek.

Én a Mizon Good Night White Sleeping Mask-ját rendeltem, mert engem a szeplőim zavarnak. Véleményt még nem tudok róla mondani hogy használ-e, mert csak pár napja használom, de a neten egész jókat olvastam róla. De ezen kívül is van sokféle fehérítő krém, mimt pl a Secret Key Snow White, illetve itt is találsz párat: [link]

Az Eucerinnek is van egy anti pigment termékcsaládja.

2020. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
C vitaminos szérumok segíthetnkek, én a revoxét ajánlom.
2020. dec. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mac c (=cold) vonalu face and body alapozoi tartosak. Biztos talalsz megfeleloen vilagos szinarnyalatot. Levakarhatatlan. Fenyvedo is.


Vagy retinolos krem. Az hamlaszt. De ha alapbol szep barna a borod,akkor felesleges hamlasztani.


Fenyvedot hasznalj inkabb: zsiros krem vagy seavaj.

A titandioxid osszetevo is eros fenyvedo.


Vannak meg bb kremek: alapozo es krem egyben . Altalaban fenyvedos.

2020. dec. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!