Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet természetes (nem...

Hogyan lehet természetes (nem szöszös) tincseket loknikat varázsolni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tini. Hajsütővasam, egyenesítőm, hullamosítóm van. Soha nem sikerül normális frizurát varázsolni.

Valószínű mert nehéz a hajam és 3 ember fejére elég lenne.

De akkor is szeretnék néha lezser hullámos tincseket, az én hajsűrűségemmel kb 2 óra, Ig vettem ilyen klipsz szerűt amivel összezárom a hajam és hullámosítja.

Sehogyan nem működik.


Tudnátok ajánlani olyan hajformazo szert, sprayt vagy bármit amivel nem lesz szöszös a hajam vagy zilált? Akár hajápolót.


Látom egyesek hajan a kifejezett ápoltság szemmel látható, egybe függő egyforma hosszú hajszálak.

Viszonylag az enyém is ápolt, balzsam hajolaj szinte szükséges nekem. De a nagyon ápolt hajrá utazom formázás terén is.



2020. dec. 29. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínű, ahogy nő a hajad vannak rövidebb hajszálak is, ezért "szöszös".

Fodrásznál érdeklődd meg mik azok, amik a sűrű hajadat is megszelíditik.

Sokaknak azért szép minden nap a haja, mert minden reggel vagy kétnaponta mossák és beszárítják. Az sem egészséges, de van ilyen. Erős hajlakkot vagy hajhabot próbálj ki esetleg a fixálásra.

2020. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!