Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszek szakállat?

Hogyan növesszek szakállat?

Figyelt kérdés

Mit lehet csinálni abban az esetben, ha szeretnék szakállat növeszteni, de bármikor, amikor elér egy bizonyos hosszúságot, elkezd iszonyatosan pattanásos lenni alatta a bőröm (mármint egy-egy helyen, nem az egész arcomon). Mindennap megmosom (egyszer tusoláskor tusfürdővel illetve reggelente szappannal). Van valami tipp/ötlet, hogy mit kezdhetnék vele? Még nincs olyan nagyon hosszú, még inkább csak "borosta"/vagy rövidebb szakáll (kb két hete növesztem).


Nem szívesen kennék rá ilyen pattanás eltüntető kenceficéket, mert egyrészt félek, hogy beleragad (nem most, hanem, ha hosszabb lesz), másrészt, meg nem szívesen kenek magamra minden cuccot.


Az, hogy borotválkozzam meg nem opció, mivel az is szétcs*szi a bőrömet, kipattogzik utána az arcom és a jó eredményt (teljesen sima bőrt), sehogyan sem tudtam elérni, akármilyen technikával/borotvával próbálkoztam eddig.



2021. jan. 2. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Irritatív bőrgyulladás, nyugtató kenőccsel lehet kezelni (ung. Burow).
2021. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A tusfürdő és a szappan a legrosszabb amivel arcot moshatsz.
2021. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :D
2021. jan. 3. 11:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Hello, én nem értek hozzá,de a szappan az zsíros, egyszer egyik osztálytársam mondta, hogy egyszer nem volt náluk otthon sampon, mert elfogyott; akkor megmosta szappannal, de attól zsírosabb lett a haja, mint előtte volt.

Vannak amúgy ilyen arclemosó tonikok, meg szerintem lehet, hogy krém is van; szóval tehát pl azt megpróbálhatnád.

2021. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!