Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lesz bármi bajom, ha mostantól...

Lesz bármi bajom, ha mostantól főleg férfi tusfürdővel fürdök lányként?

Figyelt kérdés

Hetero vagyok, nem akarok fiú lenni sem. Egyszerűen sokkal jobban tetszik a férfi tusfürdők, golyós dezodorok illata. A nőieknek szerintem semmi illata nincsen, alig érzem magamon, a férfi cuccoknak sokkal intenzívebb és finomabb is szerintem. Mondjuk parfümöt nem használnék, az már túlzás, de tusfürdőkből esetleg golyós dezodorokból is szeretnék áttérni a férfire.

De nem mindig csak és kizárólag férfi dolgokat használnák, mert vannak olyan női tusfürdők amiknek erős az illata és imádom, de nagyon ritkán használnák mostantól nőit egy ideig. Ettől lesz bármi bajom? Nem fog kevesebb női hormonom termelődni vagy valami? Mert hát nem hiába van ráírva, hogy melyek a női és melyek a férfi tusfürdők, ha mindegy lenne, hogy ki mit használ akkor nem írnák rá a nemet.


16L



2021. jan. 6. 19:43
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

10-es, igen, pont azért szeretnék most férfi tisztálkodószereket használni, mert ha barátom lesz akkor már nem biztos, hogy megtehetem, mert lehet, hogy neki nem fog tetszeni és miatta nőit kell használnom.

De nekem a férfi tusfürdők illatáról egy vonzó srác jut eszembe, mondhatnám azt, hogy egy álompasi :D, ezért is vonzanak a férfi cuccok. Valamiért egy vagány, vonzó srác jut róla eszembe :D

2021. jan. 7. 13:07
 12/31 anonim ***** válasza:
51%

10 es vagyok.


Igen, ezt elfelejtettem mondani, hogy ez a ffi tussal való fürdés, ez egy nagyon jó jel is lehet, mert ez azt jelenti, hogy a férfias illatok beindítanak, tehát nagy vonzódásod van a férfiak, a jó pasik felé. Ez így van rendben.


Hidd el nem lesz ezzel gond, mert ha lesz egy jó pasid, akkor majd őrajta lesznek ezek a jó illatok, és nagyon fogsz vonzódni hozzá. 😀👍

2021. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát a férfi illatszerek úgy vannak kitalálva, hogy a nők számára legyenek vonzók. Neked is ezért tetszik, de aztán ne csodálkozz, ha a saját nemed vonzod :D
2021. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
68%

13 as.

Szerintem nem lesz ezzel semmi gond. Kicsit túl bonyolítod ezt a dolgot.

Az már gázabb lenne, ha ffi parfümöt használna, de arról nem volt szó.

Meg azt is mondta, hogy ha lesz barátja, akkor már majd női tust használ.

2021. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%
Csak szólok, hogy a férfiak is emberek, nem fog pikkelyed nőni a férfi tusfürdőtől. :D
2021. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
15-ös, tudom, persze ők is emberek, de a férfiaknak mégis férfi hormonjaik vannak azok miatt különböznek a nőktől. Én arra értettem, hogy nem termelődnek-e férfi hormonjaim, ha ffi tusfürdőt használok, mert az igenis baj lenne. De erre meg már megkaptam a választ, szóval emiatt már nem "aggódok". Csak most eléggé felhúztál ezzel. Nem tudom te mit szólnál hozzá, ha nő/férfi létedre a másik nem hormonjai termelődnének benned, szerintem érthető, ha valaki emiatt aggódik. Nem a "pikkelyek" miatt, ez sokkal nagyobb gond lenne azoknál.
2021. jan. 7. 20:01
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Vicceltem csak kérdező, nem kell ennyire befeszülni. Viccesnek találtam, hogy valakinek ez egyáltalán eszébe jut ennyi idősen.
2021. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tesznek hormonokat a tusfürdőbe.
2021. jan. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem elég furi lenne összetalálkozni olyan nővel/lánnyal, aki férfitusfürdőtől illatozik, még akkor is, ha egyébként tetszenek az olyan illatok (férfin).
2021. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
19-es, de a férfi tusfürdő illata pár órán belül elmúlik. Ezért nem értettem soha, hogy ha valaki azt mondja, hogy fura, ha egy fiún női tusfürdőt érez vagy egy lányon férfit, hisz honnan érezné már? Az illata másnapra elmúlik, akkor hogy lehet azt érezni?
2021. jan. 13. 20:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!