Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőrőm rettentően pattanásos...

A bőrőm rettentően pattanásos használok mindenféle krémet de úgy gondolom az étrendemnek is köze van hozzá. Miket kellene és miket nem kellene ennem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Használj Zinerytet! Amellett mind1 mit eszel, nekem gyönyörű bőröm lett tőle!
2010. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Effaclar arctisztító krém (3200 ft) + Zineryt este (1700ft) szép lesztőlle a bőröd! Én is ezt használtam és teljesen letisztította az arcbőrömet pedig azt hittem, hogy sosem lesz szép az arcom!
2010. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fűszeres, zsíros ételek. Azok nem tesznek jót neki.
2010. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az nem igaz, hogy mindegy mit eszel.

Egyél naponta vagy 2naponta egy grapefruitot! Ez a gyümölcs a legjobb a bőrnek és a szervezetnek egyaránt, ha belülről szeretnéd szépíteni :) Kicsit kesernyés ízű, de szerintem nem vészes. Ki lehet bírni. Azért 3-4héten át egyél folyamatosan, mert mint mindennek ennek is kell idő, hogy látszódjon a hatása:)

A zynerit se rossz ötlet bár nekem nem vált be:(

Sok sikert ;)

2010. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Nekem eggyáltalán nem vált be semmiféle kenőcs! Megmondom a titok nyitját: Kozmetikus szinte ottvan az ára a kenőcsöknél..És ottis kapsz masszázst azaz krémeset.. Arctisztítás.. Nem azt mondom mindenap..De ha havonta eljárnál sokat tenne.:) És a kozmetikusom mindig ajánl krémeket. Sok krém pedig még sekenti a pattanást a szíros alapú krémek.

remélem segítettem.:)

2010. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából igaz, hogy mindegy, hogy mit eszel, ezt már bebizonyították.

Viszont: ha sok gyorskaját eszel, meg olyanokat amikben sok az adalékanyag, akkor azt a szervezeted már nem tudja alapból kiüríteni, szóval a bőrödön keresztül próbálja meg.

Ezt azért nem kell nagyon drasztikusan érteni, elég, ha csak normális kajákat eszel és mondjuk csipszet, kólát, meg mekis kaját nem.

A másik, hogy a pattanások hátterében sokszor belső probléma áll, pl lehet valameilyen gyulladás vagy cukorbetegség is, ezért érdemes kivizsgáltatnod magad (vérvétel, fül-orr-gégész, hormonvizsgálat, fogorvos...stb), ha elmész bőrgyógyászhoz akkor elvileg el kell küldenie, ha nem küld magától, akkor hivatkozz arra, amit én itt leírok és kérdezz rá.

Amit meg enned kell az a sok B vitamin (szépségvitam vagy hajvitamin formájában, mert abban ép annyi van, ami még nem káros), és sok A vitamin, ami ugyan túladagolható, de ha béta-karotin formájában szeded, akkor nem, mert abból csak annyi alakul át a szervezetedben A vitaminná, amennyinek kell.

De a lényeg, hogy menj el orvoshoz.

Minden, ami a testeden van egy egész része, nem lehet külön, a többitől függetlenül kezelni. Ezzel azt akarom mondani, hogy bármit kensz az arcodra, az addig, amíg a pattanás oka nincs meg annyi, mint halottnak a csók. Nem segít, csak a lelkedet nyugtatod meg vele...

2010. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek (:
2010. aug. 14. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!