Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért buz*zzák le azokat a...

Miért buz*zzák le azokat a fiúkat akiknek jól fésült hajuk van, kb 2-4 hetente mennek fodrászhoz?

Figyelt kérdés

Emellé jól öltözöttek, de nincs fülbevalójuk, néha egy kis nyaklánc, nem is pálcikavékonyak, meg nincsenek elhízva se.



Itt legfőképpen a hajat nem értem. Ha oldalt rövidre van nyírva, akkor azt gyakran kell nírni, meg szerintem az ápolt haj jobban néz ki, mégha az igénytelen fiúk buz*znak is.



2021. jan. 11. 12:26
1 2
 1/17 anonim válasza:
83%
Azért mert a gusztustalan macsó pózerkedés menő a proli férfiak körében
2021. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tehát megint sztereotípiák alapján vontok le következtetést? Grat...
2021. jan. 11. 12:32
 3/17 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem az a legjobb, ha egy férfi annyit foglalkozik a hajával, hogy két-három naponta leborotválja az egészet, azt' helló. "Férfiként" kéthetente fodrásznál belövetni a sérót, roppant gáz.
2021. jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Egy férfi pont nem attól lesz férfi, hogy ugyanúgy cicomázkodik, mint egy nő, ettől csak nevetségessé válik.
2021. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Lány vagyok, de én pl nem gondolnám férfiatlannak azt, aki így foglalkozik magával és a megjelenésével. Nyilván ne essen át a ló túloldalára, de attól, mert valaki mondjuk sokat vacakol a hajával még nem lesz szerintem kevésbé férfias
2021. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

nálam a férfi definíciója: egy dákó és hozzá két golyó

a meleg definíciója pedig: olyan férfi, aki a férfiakhoz vonzódik

az összes többi lózung, hogy kis b*zigyerek vagy ha így vagy úgy nézel ki, ez felesleges mérgezése mások életének. szánalom, hogy egyesek ettől érzik magukat erősnek.

30f

2021. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Azért mert nincsenek magukkal megbékélve, ezért másokat jó piszkálni.

Nőként mondom, igenis imponáló, ha egy férfi ad magára. Ettől nem lesz b**i.

2021. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

#7

Aham, szóval, nem vagyok nőként megelégedve magammal, mert sokkkknak találom, ha egy "férfi" úgy pipiskedik, mint én? :O

Oké, ma is tanultam valamit. 🙄

2021. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
#8 igen, elég visszás, hogy magadnak elnézed a pipiskedést, másoknak meg nem.
2021. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
14%

#9

Én nő vagyok, tulajdonképpen megtehetem, mert ettől is nő a nő. De a "férfinél" ez nőies, és manapság nagyon sok pasi elnőiesedett. Nem a férfiakra jellemző az, hogy pipiskedik a tükör előtt, hanem a nőkre. A nők töltenek órákat a szépítkezéssel, nem a férfiak. És az a pasi, aki ugyanúgy viselkedik, mint egy nő, az ne várja el, hogy ezek után majd nagybetűs férfiként néz fel rá egy nő.

2021. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!