Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajat milyen színű...

Aurorapolariska kérdése:

Barna hajat milyen színű hajfestékek fognak be?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jövő héten megyek fodrászhoz és mindenképp szeretnék új hajszínt, csak még nem tudom milyen legyen. (Viszonylag sötét) barna hajam van és semmiképpen sem szeretném kiszőkítettni. Azt tudom, hogy a vörös hajfesték megfogja a barna hajat is. Ezen kívül még milyen színek vannak, amihez nem kell szőkítettni?

Lehetnek egészen merész színek is, nem csak a tipikus, természetes színekre vagyok nyitott.

A válaszokat előre is nagyon kösz!



2021. jan. 12. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ami még befoghatja az méregzöld és ahhoz hasonló zöld árnyalatok, ez sikerült szőkítés nélkül és jól állt. Bár annyira jól sikerült, hogy alig akart kijönni belőle, kellett idő mire vörösre tudtuk festeni.
2021. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fekete is megfogja. Esetleg a nagyon sötét lila, ami illik a mostani hajszíned árnyalatához. Esetleg kékes-fekete. De nézelődj ezek között: [link]
2021. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!