Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Enyhe rosaceára/kipirosodásra...

Enyhe rosaceára/kipirosodásra tipp/bevált termék?

Figyelt kérdés
Arccsontomnál van jelen bőrpír, egyenlőre még nem állandósult, de így is nagyon zavar. Előre is köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 12. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Fizika fényvédő, kevert se legyen. Gyenge PHA, BHA, Azealinsav, gyenge retinol. Nyilván nem kell minden, de ezek jók lehetnek. Illetve egy nyugtató tonik akár.

A fényvédelem fontos, kerülni kell a dohányzást, az alkoholos italokat, a forró ételeket és a csípős ételeket is.

Ki kell válogatni a mostani termékeidet, hogy mik vannak benne. Ne legyen benne alkohol, meg egyéb irritáló anyagok.

Nekem akkor pirosodik ki nagyon amikor hozzáérek/megmosom, ha már rajta vannak a termékek akkor megnyugszik és eltűnik. Mondjuk nekem nem ez a fő gondom, de erre is odafigyelek.

2021. jan. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alap dolgokat nem írtam le, a lemosó(kat), hidratálót. Az alap rutin: 2 lemosó, hidratáló, fényvédő. És utána jöhet a többi extra; hámlasztó, tonik, szérum, ami csak jól esik.
2021. jan. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 k_istvan99 válasza:
2 hónap alatt lett valami változás?
2021. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!