Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek milyen házi bőr ápolási...

Kinek milyen házi bőr ápolási praktika vált be?

Figyelt kérdés
Egyszer kipróbáltam a mézes, kávés pakolást hajra, másnap puha és fényes lett a hajam, osztálytársam heti szinten csinálja és mára már kétszer akkora a haja és nagyon szép fényes, puha. A házi hajápolás nálam jobban bevált mint a bolti mutymuruttyok használata, szóval arcra is keresek tippeket. :)

2021. jan. 14. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Tojássárgája+tej+olívaolaj+méz keveréke száraz bőrre.
2021. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a hajra való kávés dolog hogy működik?

Én mézet tettem már de iszonyat volt. Folyt le a nyakamon ragadt mindenem.

Tojást szoktak még de volt ismerős akinek mosáskor szinte megfőtt benne úgyhogy ezt ki se próbálom.

2021. jan. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én azt hiszem tojást, mézet meg kávét tettem a hajamra összekeverve és korbetekertem alufóliával+raktam rá egy törölközőt, ez a kettő nálam megfogta a folyós cuccost.:)

Köszönöm a választ amúgy! :))

2021. jan. 15. 03:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Haj: mosás után sörrel leöblíteni(nem lesz olyan a szaga, nyugi)

Tökmagolaj (pakolás vagy bele a samponba)

Arcradír: fogok 1 felespoharat, belerakok 2 mokkáskanál tengeri(vagy sima) sót, ugyanennyi cukrot és ugyanennyi kávézaccot és ebbe citromlevet teszek, annyit, hogy ne legyen túl folyós de lehessen kenni.

2021. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!