Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehércsokis termékeket keresek...

Fehércsokis termékeket keresek! (tusfürdő, szappan, stb...) Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
Balea limitált fehércsokisom van most és oda vagyok érte! De ugye már nem lehet kapni... Neten láttam limitált treaclenoonosat is, de az 3 éve volt kapható, most rendelni kb 20€ért lehet.. 😔 Esetleg tudtok olyat amit lehet most kapni?

2021. jan. 17. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Most a dm be van egy nagyon jó fehércsokis arcmaszk nekem nagyon tetszett de limitált kiadás úgy hogy nem tudom ég van e belőlle meg van egy baleás tüsfürdő is ami fehércsokis
2021. jan. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mármint mons a belea tervezte hogy megint lesz fehér csokis mert sokan vették de lehet hogy nem
2021. jan. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lett végül. Esetleg vannak fehércsokis illó olajak én a fürdő vize be szoktam csöppenteni
2021. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még az avonnak is van egy fehér csokis epres sampona
2021. jan. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!