Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire tartós egy keratinos...

Mennyire tartós egy keratinos hajkiegyenesítés?

Figyelt kérdés
Kinek meddig bírta? Mik a tapasztalatok? Mennyi idő alatt lett kész?

2021. jan. 18. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
3-4 óra alatt lett kész és az első alkalommal félévig bírta, másodiknál már 1 évig és ez később se hagyott alább. Megéri az árát, mert nem kell bíbelődni a folyamatos hajvasalással, és a fésülködés is sokkal egyszerűbb, kevésbé gubancolódik. Szóval jó 40 perccel több alvásidőm lett. :D
2021. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Változó. Hajtól is függ. Van olyan ismerősöm, akinek 2 hónapig bírta csak. Akinek kevesebb, vékonyabb szálú a haja, annak tovább tart, mert eleve egyenesebb a haja. A sűrű, erős, vastag hajnál nem olyan tartós.
2021. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem 7 hétig bírta
2021. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
65%

2 hónap. Utána sajnos újra kell csináltatni vagy ecetes olló, ha nem akarsz göndör hajat.

Én az utóbbit választottam 23L

2021. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na az első hajmosásig tartott :/

Megmostam megszáritottam akkor meg kicsit egyenes volt (betudtam a kis hullámokat annak hogy nem tudom úgy szárítani mint egy fodrász) 1 óra múlva kB ugyan olyan lett mint kezelés előtt annyi, hogy a puhasága megmaradt

2021. jan. 30. 13:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Na ilyennel még nem találkoztam :o

Nem is értem, hogy nálad hogy alakulhatott így. Lehet, hogy a fodrász valamit elrontott volna? :/

2021. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát igen még én sem nagyon olvastam sehol hogy ennyire rövid ideig bírta volna

Nem tudom másnak akiknek csinált mindegyiküknek szépen megvan. Én arra gondoltam, hogy ezt is "kidobja" magából a hajam mint egy gobdoritest/vásárlást.

2021. jan. 30. 14:08
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lószőr vastag göndör a hajam, ezzel a keratinos izével két-három hetet ha kibír. Nem éri meg kéthetente órákra beülni egy fodrászatba. Végleges Yukóssal csináltatom évtizede, az tényleg működik, megéri. Persze a végleges ott is csak egy hangzatos baromság, mert pár hónap alatt lenő annyira, hogy csináltathatod a tövét megint. Ki lehet vele bírni, de azért egy évben kétszer meg kell csináltatni. Utána álomvilág. Három hónapig semmi gondod, utána már előfordul, hogy mosás után homlokod felett igazítanod kell. De két percnyi munkával nem negyven! Ha belsőbb részen kezd kicsit hullámosodni a töve az nem baj annyira, mert úgyse látszik, viszont kicsit megemeli a hajad, és többnek látszik.


Persze nem tudom, hogy a mai keratinos izék mennyire fejlettek, mert én olyanon már 10+ éve nem voltam. Lehet, hogy más helyen jobban megcsinálják, talán még egy próbát megér. Pénzügyileg nyilván olcsóbb, viszont annyival is gyakrabban kéne járnod, tehát anyagilag ugyanott vagy. Végleges egyenesítéssel viszont időt sporolsz rengeteget! Nem mindenki szereti a fél életét fodrászatban tölteni.

2021. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
Én azért mentem el, mert vékony szálú, száraz hajam volt.Azt hittem szebb lesz és erősebb tőle. Kiegyenesedett valóban, de szénné is égett, és amikor fésülködök millió apró hajdarab törik le a végéből. Totál megbántam, nemcsak azért, mert kidobott pénz volt, hanem azért, mert vágathatom le a vállig érő hajam fülig érőre! Azért egy fodrásznak illene tudni, hogy milyen tipusú hajra milyen hatással van!!!! Ez súlyos szakmai hiba, soha többet nem megyek hozzá és másnak sem ajánlom.....ismerősömnek nagyon vastag, erős szálú haja van, ő ugyanott ugyanazzal a szerrel elégedett.
2021. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!