Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne aludjam...

Mit csináljak, hogy ne aludjam el a hajam?

Figyelt kérdés
Pont most vasalom a hajam ... xD éshát mindjárt kész vagyok, de reggelre eléggé elalszom elől. Mindig egy pár tincs teljesen behullámosodik, a vége pedig befelé kunkorodik xD hajlakkot próbáltam, de az eredményt haggyuk is... Szóval vmi tipp? :)
2010. aug. 15. 01:33
 1/10 Antrax válasza:
42%
ne aludj
2010. aug. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
miért este vasalod a hajad? ha nem tart sokáig, akkor reggel is megcsinálhatod. máskülönben én reggel is zuhanyzom, és minden reggel megcsinálom a hajam, épp azért mert este nem sok értelme van, hisz reggelre, semmi látszatja
2010. aug. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1.: haha de vicces valaki : / kapod a kezet .. Szép piros ;)


2.: igen gondoltam rá, lenne időm csak nekem ilyen szempontból nekem szar a hajam, mert rövid ideig Marad vasalt és estére semmilyen nem lenne+ még el is alszom .. :/ de végülis, ha reggel vasalom és estig úgy marad, akkor másnapra szintén elalszom xD hát igen bonyolult ..

2010. aug. 15. 02:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgysem marad 1napnál tovább 1enes. Nekem professzionális vasalóval vasalta 1x a barátnőm, na akkor alvás után 2nappal is úgy maradt. Szerintem a minőségen múlik.
2010. aug. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Hát megnyugtatlak, hogy hiába vasalod ki este reggelre semmi nem marad belőle...

Ha reggel nincs időd kivasalni akkor feküdj le előbb és kelj korán, hogy legyen időd. Másképp ez nem működik. Max még annyit tudok ajánlani, hogy egész napra egyenes maradjon a hajad használj Syoss hővédő sprayt amit vasalás előtt rá kell spriccelni a hajadra. Ilyenkor megvédi a hőtöl a hajkárosodást és egésznpra egyenes marad. Remélem tudtam segíteni. :)

2010. aug. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
professzionális: D hajtól függ, nem vasalótól. van, kinek a 'gagyibb' is szögegyenesre vasalja napokig, van akinek az a 'nagyondráganagyonmenő' vacak sem. használj haj egyenesítő pakolást, attól talán jobban egyenes marad a hajad, de estére semmiképp se vasald, felesleges, meg kiszárítja, és jobban töredezik ahogy forogsz. meg mivel reggelre elalszod, ujra neki esel, nem mindegy, hogy egyszer teszed tönkre napjában? vagy ha elöl alszod el, akkor told hátra egy puhább hajpánttal, vagy rögzítsd vele.
2010. aug. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg hajtípusfüggő. Húgom és én ugyanazzal a hajvasalóval vasaltuk ki a hajunkat tegnap este. Neki reggelre teljesen hullámos/göndör lesz, nekem egyenes marad.

De az én hajam csak összevissza áll és kissé hullámos csak egyenesítés nélkül. De cserébe semmilyen göndörítős, hullámosítós dolog nem marad nálam tartós...


Lehet, hogy hülyeség, de ha valamilyen jól szellőző, vékony anyagú pamutsapkában aludnál? Vagy kendővel összekötnéd?

2010. aug. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ;)
2010. aug. 15. 13:24
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó előtti! Igenis ennek tulajdonítom be, mivel a sima hajvasaló max 2-3 órára használ nekem. Eléggé göndör, és ennek ellenére megmaradt 2napig. Szóval ennyi
2010. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
de értsd már meg, h akinek egyenesebb a haja annak egy sima hajvasaló is jó, és a hajtól függ, írtad te is.
2010. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!