Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vajon hosszú hajamat vágjam...

Vajon hosszú hajamat vágjam le rövidre vagy tovább növesszem a hajamat?

Figyelt kérdés
18 éves koromig derékig hosszú hajam volt. Aztán végül meguntam hosszú hajamat, mert zavart a hosszú hajam és 18 éves koromban levágattam rövidre hajamat. 10 évig rövid hajam volt és szerettem a rövid hajamat, mert könnyebb volt kezelni. 10 év múlva meguntam a rövid hajamat és elkezdtem növeszteni a hajamat. Lassan 2 éve növesztem hajamat. Eleinte tetszet a hosszú haj. De már nagyon zavar a hosszú haj. Leszeretném vágni újra hajamat rövidre. De viszont sokan megdicsérték, milyen jó áll a hosszú haj és szerintük rövid haj szörnyen néztem ki. Szerintük nem vágjam le rövidre a hosszú hajamat. Ilyenkor mit csináljak? Többiek kedvéért nem vágjam le hajamat? Vagy magamra gondoljak, vágjam le rövidre hajamat, mert rövid hajjal jól érzem magam?

2021. jan. 18. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak magadra hallgass, és vágasd le. Mondjuk nekem egyébként is nagyon bejön a rövid haj 🙂✂️
2021. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Attól is függ, hogy mennyire rövid az a rövid illetve mennyire hosszú a hosszú.

Ha pl melltartópantig ér, lehet elég lenne egy vállig erő fazon.

Ha csak szenvedsz a hosszú hajtól, akkor ne noveszd tovább.

2021. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
A magad ura vagy, szóval legyen rövid.
2021. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Én is bíztatlak arra, hogy vágasd le a hajad, ha egyszer nyűg a hosszú. És kizártnak tartom, hogy olyan szörnyen néznél ki, ha egyszer 10 éven keresztül szeretted. Mindent bele és mutasd meg, hogy igenis sokkal jobb a rövid
2021. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
20x írtad le, hogy haj, ez már nagyon az agyadra ment, nem kell neked annyi haj xD
2021. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyenre akarod vágatni?
2021. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyire rövidre milyen fazonra?
2021. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!