Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier pure active exfo...

Garnier pure active exfo brushes használ vkinek?

Figyelt kérdés

*zsíros bőrüeknek használna?

*és csak ezt kell használni vagy még utána acrtisztito és hidratálokrém is kell?


2010. aug. 15. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Valaki már tett fel hasonló kérdést!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


Miután lemostad vele, használj tonikot, egyrészt pórusösszehúzó hatásúak, és ha megnézed a vattát láthatod, mennyire jól tisztítottad le a bőrödet, tehát ha piszkos a vatta, még egyszer most le arctejjel/vagy azzal amit írtál. Hidratáló krémet mindenképpen, mert pár héten/hónapon belül lehet annyira kiszáradna a bőröd tőle, hogy kisebesedhet.


Ha pattanásos vagy, nem ártana az étrendeden is változtatni, és gyakrabban lemosni (nem csak reggel-este) az arcbőrödet.

2010. aug. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én úgy vagyok ezzel a pattanáseltávolító készítményekkel (az összessel, bármi legyen is az) hogy egy ideig nagyon jó, sokat használ, de nagyon hamar már semmi hatása nem lesz, sőt csak ront a bőröd állapotán

azt mondom, hogy ha nagyon csúnya a bőröd vedd meg (gondolom első használat után már jobb lesz) és csak akkor használd ha megint nagyon pattis lesz az arcod

én minden este szappannal megmosom az arcom és hidratálókrémmel bekenem, reggelente pedig citromlével megmosom az arcom, úgy látom, hogy ez azért jó eddig, de majd meglátom

vész esetére azért van egy avonos arctisztítóm amiben van szalicilsav (azt hiszem ebben is van) és ez tényleg eltünteti a pattanásokat, de ha sokáig használom már semmi hatása

arctisztító már nem hiszem, hogy kellene, hidratálókrém viszont mindenképpen

ezt a terméket kifejezetten zsírós bőrre fejlesztették ki, szóval használhatod te is ha ilyen a bőröd 8hozzáteszem nekem is)

2010. aug. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
amugy valamelyiket tényleg nem jó állandóan használni.ezek direkt ugy vannak kitalálva hogy még több pattid legyen csakhogy vegyél minnél több ilyen sz..art
2010. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én még nem próbáltam azt a terméket, de láttam tvben. Igazából én ki nem állhatom a Garnier termékeket, és erről sincs jobb véleményem. Szerintem feleselges az a "kefe".

Én Neutrogena arclemosó tonikot használok hónapok óta, és ez a legjobb arclemosó amit valaha használtam (pedig már rengeteget kipróbáltam: Loreal, Garnier, Rival de loop, Clean and clear...), és ha elfogy újra ezt fogom venni.

Nagyon jó zsíros bőrre, nekem is az van :)

2010. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem használ, még csak 2x használtam de nagyon jó, sokkal simább lett az arcom, barátaim, anyukám is észrevette. és nem olyan niteszeres,pattanásos. Csak ajánlani tudom
2010. okt. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hát szerintem én hiába használok bármit is :( mert ugyanolyan pattanásos leszek zsíros a bőröm eleve is lehet h rosszabb tőle ha használom tiszta ragya az állam meg a homlokom
2011. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Figyeljetek, szerintem meglehet mindenkinek a véleménye, hogy vagy jó vagy nem! De senki sem egyforma, mindenkinek másmilyen a bőre.. Szerintem nem kell kiakadni, ha valaki meghallja azt, hogy szar a Garnier pure active exfo brushes.

Mert mindenki csak úgy tudja meg, hogy használ-e neki vagy sem, ha kipróbálja.. Én is kifogom próbálni, aztán vagy jó lesz vagy nem.

2011. dec. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!