Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy használjam a hennát? Ez...

Hogy használjam a hennát? Ez nem is fekete, hanem barna?

Figyelt kérdés
Vettem egy olcsó hennát, elvileg lehet használni szempillára is, meg pár szeplőt szeretnék vele csinálni. Revers hennát vettem, nem drága, és szándékosan nem vettem azt, mert annyira nem fontos, csak kipróbálnám. Használt már valaki ilyet? Illetve van hozzá kis keverőtál, csináltam egy kicsit, kevertem, és az alkaromra tettem, allergiateszt, meg hogy lássam, milyen. De ez inkább barna, illetve én az összetevők közt nem találtam hennát, nem tudom, azt szokták így simán hennával jelölni? Vagy valami speckó nevet keressek? Szempillára is szeretném kenni, de nem tudom, hogy szedjem le, meg nem lesz-e baj. Sosem csináltam ilyet, valaki segítsen, légyszi😅😅

2021. jan. 19. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennek csak a neve henna, sima hajfesték amúgy. Szeplőt semmiképpen se fessél vele, a bőrnek nem tesz jót, ha hajfestékes lesz. Szempillát én szoktam magamnak festeni, nagyon kell vigyázni, hogy nehogy a szemedbe menjen, biztosan van róla videó, hogy kell profin csinálni.
2021. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem kenem inkabb az arcomra, azt hittem, tenyleg henna lesz:/ Koszonom szepen!!
2021. jan. 19. 12:52
 3/3 anonim válasza:
100%

Ha csak vízzel kell kikeverni akkor igazi henna. A tobbi max tartalmaz de inkább csak kárt okozol vele

Menj el szakemberhez - kozmetikus - szemöldök stylist ők jó minőségű hennaval dolgoznak

2021. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!