Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti még a feneketeket...

Lányok, ti még a feneketeket is alapozózzátok?🤣

Figyelt kérdés

Nyilván nem a 70 éves nyugdíjas nénikre gondolok, hanem a velem egy idősekre (16-24)

Bar kitudja mit csinalnak nyugdijas klubbokban



2021. jan. 21. 20:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérdés komoly, akkor filmekben, tévében szokták. Mindenkin. Akinek valamije kilóg, az le van alapozva.


A mellkast azért szokták, mert nem mindenki talál olyan alapozót, amilyen a bőrszíne, és olyankor kicsit lejjebb húzzák, hogy ne legyen feltűnő a váltás.


Pl. férfi színészeknél gyakori, ha megfigyeled, hogy az arcuk sárgás-fehéresre van alapozva, de ha látod őket oldalról vagy kicsit hátulról, a fülüknél feltűnő ez a markáns váltás, mert ott látszik a rózsaszínes eredeti bőrük.

2021. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
69%
Én nem szoktam alapozni! Honnan jön ez a kérdés? 🤣
2021. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Nagyon kevés olyan élethelyzetet tudok elképzelni, amikor kellene vagy érdemes lenne testet alapozózni. Pl. valami kis ruhában történő előadásnál (táncos, vagy egyéb színpadi megjelenés) vagy pl. fotózásokon.

Minden más helyzetben:

- van rajtam ruha, a fenekem takarva van

- ha nincs takarva, akkor bikini van rajtam, mert olyan helyen vagyok, ahol bikini kell (strand, vízpart, medence, esetleg szoli) és nem látom értelmét ilyen helyekre alapozózni

- meztelen vagyok, de akkor vagy egyedül vagyok itthon vagy a párommal, és akárhová leülök, kenem össze alapozóval vagy totál lényegtelen, hogy néz ki a s-ggem, itthonra az arcom se sminkelem ki.


Szóval nem, nem szoktuk, csak ha mondjuk hobbihoz vagy munkához kell.


A mellkas többször kint szokott lenni, mint az ember s-gge általában.

2021. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam
2021. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Egyaltalan nem hasznalok semmi ilyen szart. A szememre rakok tust es spiralt, ennyi.
2021. jan. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdező te fiu vagy, és agyilag ha vagy 13.

Miért alapozóznánk a fenekünket? Maxmimum strandon vagy nyaralás alkalmával látni és ha oda kennénk alapozót bele süllne a börünkbe. Max fenék modelleknek sminkelik le hogy minél tökéletesebben nézzen ki a bőr rajta. De jobbik esetben csak a partnered látja meg te, ezeken az alakalmakon kivül eleve nem látja senki a fenekünket, persze ez is személye válogatja mert van akinek azt is látni. De elég buta kérdés...

2021. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagyok, de az arcomon is összesen 3 alkalommal volt eddig alapozó...

Ebből már gondolom meg tudod saccolni, hogy a fenekemen hányszor.

2021. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!