Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rizs vízről vélemény/tapasztalat?

Rizs vízről vélemény/tapasztalat?

Figyelt kérdés
2 héttel ezelőtt a fodrásszal kicsit félre értettük egymást ezért,az 5cm hejett 15cm lett levágva a hajamból. Most,a vállam föléig ér a hajam ami egyáltalán nem tetszik. A rízs vízről nagyon sok jót hallottam/olvastam,szóval ha valakinek van róla tapasztalat és meg osztaná velem is azt nagyon meg koszonném!:)
2021. jan. 22. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok tapasztalatot olvastam, sokaknak bevált, sokaknak büdös lett a feje. Én magam nem próbáltam, nekem a koffeines sampon és a DM-es szépségvitamin segített.
2021. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sokáig használtam,illetve többször is próbálkoztam vele. De sajnos a hajamat csak szárította,de nem nőtt tőle semennyire gyorsabban:( pedig én is olvastam jó véleményeket, de olyanokat is ami szerint kamu

Viszont, tudom nem ez volt a kérdés, de nekem a bőrömmel csodát tett:) a főtt rizsből arcpakolást csinálok mézzel, majd miután lemostam,a rizsvízzel leöblítem az arcomat, és esetleg félreteszem a maradékot és később is. Nagyon szép és teljesen egységes tőle a bőröm,mintha alapozót használtam volna

2021. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!