Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok mi lehet a gond? Hajmo...

Lányok mi lehet a gond? Hajmosás után is olyan mintha piszkos zsíros lenne a hajam össze áll még szárítás után is.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már jó pár hete észre vettem hogy haj mosás után össze áll a hajam nem jön szét szálanként. Szárítás után is olyan mintha tiszta zsír piszkos lenne Több féle samponnal meg mostam már.. de ugyan az az eredmény.

Azt gyanítom hogy mintha azóta áll fent ez a gond mióta el kezdtem használni head&shoulders korpásodas miatt.. amúgy kb 3 naponta szoktam meg mosni 2x samponnal majd balzsammal.



2021. jan. 22. 21:03
A kérdező szavazást indított:
Ismerős
Nem ismerős
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem öblíted ki elég alaposan.
2021. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Alaposabban mosd meg és utána nagyon öblítsd ki.
2021. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is akkor ilyen ha még samponos marad. Ilyenkor átmosom mégegyszer
2021. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

A balzsam lehúzza a hajad.

Az a sampon nagyon jó.

Én is azt használom. Nem teszek balzsamot. Valószínű a te hajad sem igényli.

Én szárításnál könnyen formázom. Nem korpás a hajam, de az egyetlen sampon amitől nagyon szép és sokáig friss hatású. Az ilyen 2az1 ben samponoktól is mindig nagyon zsírosnak, ápolatlannak tűnt.

2021. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!

😊😊😘😘

2021. jan. 22. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

Balzsamot ne tegyél a tövekre, csak fül vonaltól lefelé. A h&s balzsamos sampon, ha olyan típusú a hajad, akkor az is sok neki és zsíros hatású lesz, pláne ha még pluszban is balzsamozod. Használj olyan sampont, amiben nincs balzsam (ezek tipikusan átlátszóak).

Korpásodásra a h&s amúgy se sokat ér, inkább gyógyszertárban vegyél rá valamit, nizoralt vagy t-gelt vagy amit ajánlanak a te problémádra.

Esetleg kifejezetten fejbőr tisztító sampont keress, az leszedi a felgyűlt felesleges kencéket a hajadról.

2021. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!