Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiként fested a hajad?

Férfiként fested a hajad?

Figyelt kérdés

Fiatalkorom ellenère durván elkezdtem őszülni, ami eléggé zavar.


Vannak itt olyanok akikkel szintén ez történt, és festetik a hajuk?


Ha igen, milyenek a tapasztalatok? Megéri? Milyen időközönként mentek fodrászhoz festetni?



2021. jan. 23. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni dolog. Engem nem zavarna az őszülés, de tök mindegy, mert nem rólam van szó. Téged zavar, fessed nyugodtan.
2021. jan. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
17%
Heteró vagyok,nincs személyiségzavarom,és tiktokom sem,celeb sem vagyok,aki állandóan arról beszél,hogy mennyire kegyetlen a világ.
2021. jan. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%

Képes leszel örökké fodrászhoz rohangálni? Nőknek nem látszik, mert soká nő le, de fiúknál ha oldalt rövid a haj, kéthetente csinálhatod... Szerzel egy ilyen ecsetet, rányomod az anyagot, mint a fogkrémet, azt megtanulod magadnak bekenni. Legyen otthon két tükör, az egyik olyan kihúzhatós. Mire megbeszélnéd a fodrásszal az időpontot már kész is vagy. És nem kell kéthetente három napig fehér hajjal mászkálnod, mert akkora kaptál időpontot.


Olyan színnel kenjed, ami eredetileg is lenne, és akkor a kutya se veszi észre, mert természetes. Ha meg nem tudják a kedves 6uzizók, nem fáj nekik. Nincs téma.


Ráadásul férfiak leginkább azért festik, mert kopaszodásnál nem mindegy, hogy az a 40%, ami még van, optikailag 30-nak, vagy 70-nek látszik...

2021. jan. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én inkább leborotváltam az egészet, őszülésre vagy kopaszodásra az a legjobb megoldás szerintem.
2021. jan. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2: Fogalmam sincs miről beszélsz, nem csak azok festik a hajukat, akiket leírtál


3: Nem akarnék örökké fodrászhoz menni, meg az sokba is kerülne, de nehéz megbirkózni az őszüléssel így fiatalon. Az otthoni festést egyrészt azért nem gondoltam opciónak, mert arról csak azt hallom hogy milyen félresikerült hajak szoktak lenni a végeredmények, másrészt nehéz belőni, hogy pontosan ugyanazt a természetes hajszínt eltaláljam. Meg sajnos nem csak oldalt van, hanem össze vissza mindenhol: fejem teteje, oldalt, hátul, elől.


4: Ha illene hozzám, akkor bevállalnám simán. De sajnos nekem az nem áll jól

2021. jan. 24. 09:22
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
Nem, nem festem. 12éves korom óta vannak ősz hajszàlaim. A legutóbbi pàr partner szerint még jól is àll.
2021. jan. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%

Semmi gond azzal ha egy férfi festi a haját.

2 válaszoló kaliberű emberekre meg ne hallgass eszméletlen milyen buták 😃

2021. jan. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!