Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondana valaki olyan női...

Mondana valaki olyan női elektromos borotvát, amivel adott hosszúságúra tudnám vágni a szőrt?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, mint a férfiaknak a szakállvágó, csak nőiben. Intim területen szeretném vele rövidebbre igazítani a szőrt. Tud valaki olyat, amihez van valamilyen tartozék, ami ilyesmire jó?

2021. jan. 25. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sima testszőrnyíró,van kimondott női is,ami csak színben más mint a pasiké,de a hajnyíró is tökéletes erre. Beállítod a hosszt és mehet is L.
2021. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hajnyíróval vágom (fiúként)
2021. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekem ilyen volt, bár én nem direktbe vettem, hanem epilátorhoz adták ajándékba, viszont megszerettem és ezt is használtam, amíg tönkre nem ment. Ahhoz képest, hogy ez sem olcsó, annyira nem jó minőségű, 2 évig bírta, utána már nem érzékelte az elemet. Ezt leszámítva teljesen jó volt, viszont ha most vennék valami ilyesmit, inkább fizetnék picit többet egy strapabíróbb darabért, mert ahogy látom, csak ilyen 2-3 ezer Ft a különbség.

Ha kimondottan nőiben nem találsz neked tetszőt, érdemes a testszőrnyírók között is szétnézni, bármi jó, amihez van plusz fej és nem túl nagy, hogy precízen tudj vele dolgozni. Teljesen mindegy, hogy amúgy mi a neve és mire lehet még használni.

2021. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Énszerintem sima fiúknak , vagy fiúknak-lányoknak való hajnyíró is simán megteheti. Nem kell ebből kimondottan női. Mondjuk én nem értek hozzá; de szerintem szal a többiek is gondolnak ilyenre; csak nem írták így ezt pontosan, de szal szerintem simán jó; meg tehát többiek is jót irtak.
2021. jan. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért gondoltam nőire, mert valahol egyszer olvastam, hogy ez a hajnyíró nem feltétlenül jó, mert bekapja a bőrt (vagy valami ilyesmi). Szóval gondoltam biztosan van valami már erre is kitalálva. De ha jónak tapasztaltátok még meggondolom :) Megy a zöld pipa mindenkinek!
2021. jan. 26. 00:45
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Úgy látom, ehhez pl. írnak tartozékként bikinivonal formázó fejet és fésűt. Ez esetleg megfelel a célnak?

[link]

2021. jan. 27. 11:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez jó
2021. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez teljesen jó
2021. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0-ás gép. Arra lehet távtartót tenni
2021. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!