Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki milyen kollagénz ajánlotok...

Babyka07 kérdése:

Ki milyen kollagénz ajánlotok ami hatékony? Márka nevek vagy mg szerint? Por folyadék tabletta? Köszönöm válaszokat.

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 15:36
 1/7 anonim válasza:
100%

[link]


Gymbeam kollagén por.

Az eper-kivi ízű még finom is. Van izesítetlen azt meg olyan folyadékba kevered ami izre szimpatikus :)

19000 mg kollagént tartalmaz, ami nagyon sok a többi termékhez képest.

2021. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én a Pure Gold kollagénport ajánlom nagyon, abban 2 féle kollagén van, marha és tengeri hal. Ráadásul hialuronsavat is tartalmaz, nekem nagyon szép a bőröm mióta iszom. Van benne még c vitamin és cink is. Sokféle ízben lehet kapni.
2021. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
76%

#2 Azt hol láttad, hogy tengeri hal kollagén is van benne, nem csak marha?


Én csak azt látom az összetevőknél, hogy marha kollagén. Halról csak annyit, amennyi az Allergén infóknál van.

2021. febr. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amúgy ez a marha meg tengeri dolog mi? Abból készül vagy mi?

Ne nézzetek hülyének légyszi, 1 hónappal ezelőttig azt se tudtam mi az a kollagén

2021. febr. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
"A Pure Gold Protein CollaGold nagy mennyiségben tartalmaz hidrolizált marha és tengeri kollagént, amelynek szerkezete megegyezik az 1-es és 3-as típusú kollagénnel, amelyek a leggyakrabban előforduló kollagének az emebri szervezetben." Ezt a dobozáról másoltam annak ami nekem is van. Több féle van, azt tudom, hogy van olyan is amiben csak marha kollagén van.
2021. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Igen, már látom van az arany dobozos Pure gold kollagén és a fehér dobozos collagold. Eddig a fehérrel még nem találkoztam, de most láttam az oldalukon és abban tényleg hal is van :)
2021. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bodyselect málnás kollagén! Imádom ;)
2022. jan. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!