Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik színű balayage festés...

Melyik színű balayage festés roncsolja legkevésbé a hajat?

Figyelt kérdés

Szeretném balayage tecnikával befestetni a hajamat. Színt még nem választottam, mert nem tudom melyik lenne a legjobb, főleg az a szempont számít, hogy mennyire roncsolja a hajat (csak természetes színekben gondolkozom, tehát ilyen rózsaszín, lila stb. kizárva). Egyébként a természetes hajszínem sötétbarna.

Köszönöm a válaszokat!



2021. jan. 28. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A balayage festés mindenképp szőkítéssel jár. Jó szakembernél nem lesz baja a hajadnak, de ez nem lesz olcsó buli. Ha nem akarsz nagy eltérést, csak néhány árnyalattal világosabb hajat, akkor még kevesebb az esély, hogy baja lesz a hajadnak.
2021. jan. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Az jutott eszembe, hogy valamilyen vörös árnyalat lenne a legjobb, úgy tudom, hogy a szőkítésnél először vörösödik a haj. Nem tudom ez mennyire igaz, szóval ha valaki tudja, örülnék ha megosztaná velem. :)
2021. jan. 29. 11:56
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Szőkíteni mindenképpen kell. Az lehet esetleg, hogy ha világos barnát vagy vöröset szeretnél akkor nem kell leszívni annyira a hajat. Viszont egy vörös festéket ha megunsz nagyon nehéz kiszedni, átfesteni barnára simán nem lehet, le kell teljesen szívni majd hozzá. Szóval szerintem válassz egy világos barna vagy sötétebb-közepes szőke színt.
2021. jan. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!