Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Változtassak vagy inkább...

Változtassak vagy inkább maradjon ?

Figyelt kérdés

22 éve ugyanolyan a hajam, mindig ugyanúgy hordom. Derékigérő barna dús hajam van. Állandóan előtör a téma nálam, hogy mit változtassak rajta? Gondolkodtam a szinen, festve még sosem volt. Viszont tudom hogy ugyis az eredeti allnak a legjobban, rosszabbat meg nem akarok magamnak. Vagathatnek frufrut de nem tudom hogy allna, mennyire tudnam viselni, mennyire lenne gond vele. Hosszan gondolkodom a legtobbet, de felek az sem allna ugy, esetleg mindig vasalnom kene aztan meg nem no meg.


Mindig oda lyukadok ki, hogy marad minden ahogy van. Tenyleg gyonyoru hajam van, de igy eljek le egy eletet?



2021. jan. 30. 03:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok én is!😂

Fenékig érő barna hajam van, sose volt festve, semmi. Én 19 év után meguntam kicsit, de mit változtassak, ami nem drasztikus? Legyen frufrum! Levágattam, mondván úgy is megnő. Annyira vegyes véleményt kaptam rá, hogy inkább visszanövesztettem.

2021. jan. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Akkor valójában nem is akarsz változást? Ha folyamatos rettegésben élsz, akkor valójában nem is élsz, csak sodródsz az unalom tengerében. Ha sokat gondolkozol a hosszán, akkor irány a fodrász, vágáss váll fölé érő hajat(adományozd el), vagy nyírasd fel az alját(tarkó, oldalt, stb). Egyébként is egész különleges mintákat lehet csinálni a felnyírt részre csináltatni, de még a natúr gépelt/borotvált is nagyon jól néz ki.

Az nem megoldás, hogy a örökre kényelmetlenül kell élned az életed, mondván "mi lesz ha nem..".

2021. jan. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem jó az úgy. Sokan (köztük én is) ölni tudnának a szép, egészséges, hosszú hajért. Ez ikonikus. Ha valaki meglát, szembetűnik, talán ez lesz a legfőbb ismertetőjeled. Változtass máson. Vagy inkább jó ahogy most van.

Persze a te hajad, én csak elmondtam, hogy szerintem óriási baklövés lenne levágni.

2021. jan. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Na, akkor nem vagyok egyedul ezzel a problémával, de azt kívánom ettől nagyobb bajunk sose legyen, mint hogy nem tudjuk eldönteni a hajunk hosszát. Azért Te már meglépted. Mennyi idő volt még visszanőtt az eredetire a hajad?



2# Nem vagyok én bűnöző, hogy rettegésben éljek! Nem kell túldramatizálni a dolgot. Nekem a hajam, ahogy a 3-as is írta a védjegyem. Mindig mindenki megdicséri, mert szép.


3-as ahh lehet ez lesz tényleg 😅 Tudod hogy van ez, mindig ami neked nincs vagy neked nem olyan, na az kell..

2021. jan. 30. 10:04
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Picivel fenék felé érő hajamat hasonló megfontolásból levágattam váll fölé érőre. Körülbelül 2 hétig tetszett, utána nagyon megbántam, azóta növesztem. Most körülbelül megint addig ér mint vágatás előtt, a visszanövesztés 6 év volt.:( Szerintem inkább festés ha változást szeretnél. Nekem most balayage, jó mert egy festés fél évet is simán bír, nem kell havonta kínozni vele a hajat, így nem is tört el és jól áll.
2021. jan. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
1-es vagyok: Körülbelül 5 év volt mire ugyanakkorára visszanőtt. De nem volt zavaró, csak addig a pár hónapig, amíg olyan vállig érőre megnőtt. Onnantól kezdve össze tudtam fogni, és észre se lehetett venni. :)
2021. jan. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

És ha befestenéd, de csak egy nagyon hasonló árnyalatúra?

Az biztosan nem állhat rosszul, de fényesebb, feltűnőbb a festett haj. Pl ha most közép barna,akkor eggyel sötétebbre, vagy gesztenyésebb árnyalatra.

Nekem természetes szőke, és szoktam festeni hasonló színre mint az eredeti, így nem drasztikus a változás,de valahogy mégis szebb a hosszú hajam, nem csak úgy "van"

2021. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

#7-es válaszolóval egyetértek.


Kérdező, még annyit megjegyeznék, hogy nekem az eredeti hajszínem szőkésbarna, ami közel 5 éve sötétbarnára van festve.

Hát, aki nem ismert az eredeti hajszínemmel és mutatok neki képet, mindenkinek az a véleménye, hogy a sötét jobban áll, sőt ez a természetesebb, nem is a sajátom. 😅

Szóval ez tévhit, hogy az eredeti szín áll jól vagy a legjobban. Nem azért "kapsz" olyan hajszínt, amilyet kapsz, mert az áll a legjobban, hanem mert genetika. A vörös domináns, ha az egyik szülő haja az az igazi vörös, szinte biztosan örökli a gyerek, vagy vörös haja lesz vagy vöröses árnyalatú.

Másik tévhit, hogy a sötét öregít, ez csak általánosítás. Nagyban függ a karaktertől, az arctól, hogy hogyan áll a sötét. 😊

2021. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Ne vágasd le. A hosszú dús haj szerintem gyönyörű.
2021. jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Én is így vagyok mindig. Nem növesztem meg a hajam, mert utána meg ha megunom, a szívem szakad meg levágatni, és ha levágatom és nem tetszik akkor meg évek, mire visszanő. Szerintem ezt Te látod, nézegess fazonokat, ami hosszú, csak egy kicsit rövidebb a mostaninál. Ne tégy drasztikus változtatást, mert lehet meg fogod bánni
2021. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!