Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eltűnnek a piros foltok az...

Eltűnnek a piros foltok az arcomról?

Figyelt kérdés
Vannak pattanasaim amikből párat ki is nyomkodtam. Utánna piros barnás maradt a helye.. Nem tűnt lefelé. Vettem rá La roshe posay effaclar hamlaszto termekcsaladot ami a pattanás és a pattanas utánni foltokra valo. Megvettem a szerumot is ami ilyen kis orrcsepp szerű üvegben van kifejezetten pattanás utáni foltokra való... Ezeket haszntam együtt a végén a szérum. De az már éreztem hogy csípi az arcom nem jó érzés volt.. Használtam vagy 3 szor is a pattanás foltomra. És nem hogy eltűnt volna még pirosabb lett és nagyobb a folt:( szerintetek valami reakcióba lépett vele? Mi történhetett? És már 2 nap eltelt és nem halvanyodik.. :( mit csináljak? Lehet felmarta a bőröm? De akkor ilyen folt keletkezik??

2021. febr. 2. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz szerintem, ebben a helyzetben ő tud a legjobban segíteni!
2021. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 év alatt elmulik 😂😂😂
2021. febr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tényleg vicces egyelek meg
2021. febr. 3. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:
De úgy hámlasztasz, hogy nem használsz fényvédőt?
2021. febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3.

Tapasztalat..nekem is annyi ido kellett .

2021. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen eddig még nem használtam... Fenyvedot. Mostmar fogok.

Bocsi ha beszoltam csak ideges vagyok miatta

2021. febr. 5. 11:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Mar elmúlt!!
2021. febr. 10. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!